To dlatego Marcin Hakiel zniknął z Instagrama?

i

Autor: instagram/@marcinhakiel To dlatego Marcin Hakiel zniknął z Instagrama?

Urocze!

To dlatego Marcin Hakiel zniknął z Instagrama? Słodkie maluszki!

2023-01-17 15:21

Marcin Hakiel (40 l.), który w minionych miesiącach prężnie rozwijał swój instagramowy profil, niespodziewanie zniknął z mediów społecznościowych. Fani zaczęli martwić się o tancerza, tymczasem ten powrócił i pokazał na Instastory kilka krótkich filmików. Czy to dlatego Hakiel zniknął z Instagrama?

Marcin Hakiel w 2022 roku niespodziewanie rozstał się z Katarzyną Cichopek, o czym fani dowiedzieli się z ich wspólnego oświadczenia. Para jest już po rozwodzie - zakończyło się na jednej rozprawie. Zarówno Hakiel, jak i Cichopek znaleźli już nowych partnerów, zaś opieką nad dziećmi, Adamem i Helenką, dzielą się po równo. 

Marcin Hakiel związał się z tajemniczą blondynką, Dominiką, którą chętnie pokazywał na Instagramie, nigdy jednak nie pokazał (i, jak ogłosił, nie pokaże) jej twarzy. "Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia" - tłumaczył. 

Koniecznie sprawdź: Modowa wpadka Marcina Hakiela. Trudno tego nie zauważyć

W ostatnim czasie tancerz prężnie rozwijał swój profil na Instagramie, który obecnie obserwuje już ponad 110 tysięcy fanów. Ku ich zdziwieniu do niedawna aktywny w social mediach Marcin Hakiel niespodziewanie zamilkł. Internauci spekulowali na temat powodów, tymczasem tancerz znienacka powrócił. Na Instastory Marcina Hakiela pojawiły się krótkie nagrania. Czyżby wyjaśniały one powód jego tajemniczej nieobecności?

Marcin Hakiel wrócił na Instargram. Pokazał filmiki ze szkoły tańca

Na instagramowym profilu Marcina Hakiela nie brakuje jego zdjęć z partnerką czy dziećmi. W ostatnim czasie regularnie pokazywał, jak pracuje i spędza wolny czas. Niespodziewanie zamilkł na niemal dwa tygodnie. Teraz pokazał na Instastory filmiki ze swojej szkoły tańca!

Na nagraniach widać, jak podopieczni jego akademii tańca - zarówno najmłodsi, jak i dorośli - uczą się kroków oraz układów tanecznych - tych prostych i bardziej skomplikowanych. Niewykluczone, że to praca sprawiła, iż Marcin Hakiel zamilkł w sieci - wszak nie od dziś wiadomo, że jest on zaangażowany w prowadzenie własnego biznesu.

To dlatego Marcin Hakiel zniknął z Instagrama? Słodkie maluszki!

i

Autor: instagram/@marcinhakiel To dlatego Marcin Hakiel zniknął z Instagrama? Słodkie maluszki!
Sonda
Obserwujesz Marcina Hakiela w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany