Tomasz Kammel

i

Autor: AKPA

Tomasz Kammel rzuci TVP? "Wreszcie jakaś ciekawa kandydatura"

2021-12-02 18:07

Czyżby Tomasz Kammel (50 l.) zamierzał rzucić pracę w Telewizji Polskiej? Gwiazdor "Pytania na śniadanie" ma inny pomysł na siebie. Dziennikarz zamieścił na Instagramie post, w którym zaproponował swoją kandydaturę do pewnego, dużego projektu. Jego strój wzbudził zaskoczenie wśród fanów. Będziecie w szoku, co teraz chce robić.

Tomasz Kammel od lat jest cenioną gwiazdą TVP. Jego fani z pewnością byliby smutni, gdyby po latach porzucił pracę w "Pytaniu na śniadanie". Po jego ostatnim wpisie na Instagramie, pojawiły się takie podejrzenia. Wszystko przez fakt, że dziennikarz zamieścił zdjęcie, na którym przebrany jest za Pana Kleksa. - Wczoraj pojawiła się informacja, że chcą kręcić nową wersję Akademii Pana Kleksa. Tak tylko mówię… - napisał pod zdjęciem. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. - Jedyny i najlepszy następca Pana Lucjana Kydryńskiego. Najlepszy po Piotrze Fronczewskim Ambroży Kleks. No,no Panie Tomku czym jeszcze nas Pan zaskoczy - napisał jeden z internautów. Na zdjęcie zareagował również sam twórca filmu. - Wreszcie jakaś ciekawa kandydatura - napisał Maciej Kawulski (41 l.), który obecnie szuka aktora, który mógłby zastąpić Piotra Fronczewskiego (75 l.).

Będzie "Akademia Pana Kleksa" 

Jak już informował "Super Express" historia, która wyszła spod pióra Jana Brzechwy i opowiada o niesfornym Adasiu Niezgódce, 23 uczniach i ich nauczycielu Ambrożym Kleksie, niebawem powstanie na nowo. Maciej Kawulski i najbogatsza Polka, Dominika Kulczyk (44 l.), wspólnie planują zrobić ekranizację tej wyjątkowej opowieści. Jak na razie nie jest jednak znany termin castingu. Czy Waszym zdaniem Kammel dobrze wcieliłby się w tę postać? Piszcie w komentarzach.

Zobacz: Nikodem Rozbicki zarobił fortunę dzięki Julii Wieniawie. Mowa o MILIONACH

Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE