Tomasz Marzec pochwalił się pierwszym zdjęciem z córeczką. Były mąż Joanny Kryńskiej nie krył wzruszenia

i

Autor: AKPA/Niemiec

Gratulujemy!

Tomasz Marzec pochwalił się pierwszym zdjęciem z córeczką. Były mąż Joanny Kryńskiej nie krył wzruszenia

2022-10-01 7:30

Tomasz Marzec, który w ubiegłym roku zakończył blisko 15-letnią współpracę ze stacją TVN24, gdzie był m.in. prowadzącym programu "Czarno na Białym", właśnie został tatą! Pochwalił się w sieci pierwszym zdjęciem z nowonarodzoną córeczką. Wyjawił także jej imię! Pod słodkim ujęciem nie zabrakło licznych gratulacji od bliskich oraz fanów. Także i była żona dziennikarza, Joanna Kryńska układa sobie życie na nowo u boku ukochanego. Niedawno pokazywała pierścionek zaręczynowy! Wygląda na to, że byli małżonkowie ponownie odnaleźli szczęście.

Tomasz Marzec świętuje narodziny córeczki. Wyjawił jej imię! Joanna Kryńska również układa sobie życie na nowo

Tomasz Marzec, były dziennikarz TVN24, gdzie przez lata był prowadzącym programu "Czarno na Białym", właśnie został tatą! Dumnie pozował do pierwszego zdjęcia z maleńką córeczką. Wyjawił także jej imię!

Cześć Anielka ❤️ - pisał wzruszony Tomasz Marzec, który urocze ujęcie opatrzył także hasztagiem "córeczka tatusia". Gratulujemy!

Nie zabrakło życzeń szczęścia także od wzruszonych fanów i bliskich. Wygląda na to, że były mąż Joanny Kryńskiej znów cieszy się rodzinnym szczęściem po poprzednim, nieudanym małżeństwie. Także i Joanna Kryńska układa sobie życie na nowo u boku ukochanego. W sierpniu 2022 roku dziennikarka TVN24 oznajmiła swoje zaręczyny z partnerem, Grzegorzem Jędrzejewskim. Bramkarza widzowie mogą także kojarzyć z programu "TurboKozak".

Miłość. Nasza Rodzina, Przyjaciele cieszą się już razem z nami. Wy też jesteście nam Bliscy i zawsze serdeczni, więc i z Wami dzielimy się naszą radością. Zaręczyliśmy się! To nie stało się dziś, ani wczoraj, ale teraz jest dobry moment, by podzielić się radością - pisała na swoim koncie na Instagramie Joanna Kryńska, chwaląc się pierścionkiem zaręczynowym.

Natalia Kukulska na pokaz biżuterii swojego autorstwa zabrała ze sobą dwójkę swoich pociech - Jana oraz Anię. Córka piosenkarki zrobiła furorę w stylizacji odsłaniającej brzuch! Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej, czy przypomina znaną mamę. 

Sonda
Obserwujesz Tomasza Marca w mediach społecznościowych?
Jak sobie radzić z nietrzymaniem moczu po porodzie? M jak mama
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają