Prokop/Wellman

i

Autor: AKPA/Niemiec Prokop/Wellman

To koniec?

Wellman nie pojawiła się na spotkaniu w "DDTVN"! Wiadomo, co wtedy robiła

2023-02-09 16:43

Dorota Wellman (62 l.) zniknie z "Dzień dobry TVN"? Fani dziennikarki byli załamani, kiedy gwiazda nie dotarła na środową konferencję śniadaniówki, podczas której odbyło się spotkanie prasowe prezenterów z przedstawicielami mediów internetowych. Co się stało?

TVN zrezygnował w tym sezonie z wielkiej ramówki i organizuje pojedynczej konferencje prasowe. 8 lutego w studiu "Dzień dobry TVN" odbyło się spotkanie przedstawicieli mediów internetowych z prowadzącymi śniadaniówki. Wywiadów udzielał praktycznie każdy, poza dwiema osobami. Filip Chajzer nie zjawił się na evencie, ponieważ miał zaplanowany lot do Miami, ale większe poruszenie wywołała nieobecność Doroty Wellman. Zaniepokojeni fani zaczęli dopytywać pod internetowymi postami, z jakiego powodu ich ulubiona prowadząca nie pozowała na ściance u boku redakcyjnych kolegów.

Dorota Wellman nie pojawiła się na spotkaniu w "DDTVN"! Wiadomo, co wtedy robiła

Dorota Wellman znika z "Dzień dobry TVN"? Takiego strasznego scenariusza obawiało się wielu fanów dziennikarki. Pragniemy jednak wszystkich uspokoić - gwiazda nie planuje się zwalniać, ani iść na urlop. Jej nieobecność była związana z zawodowymi aktywności, jaki ściągnęły ją do Krakowa. To właśnie tam gospodyni porannego programu nagrywa nowe show, które zadebiutuje na głównej antenie TVN już wiosną.

Warto ponadto dodać, że na spotkaniu działo się bardzo wiele. Wszyscy prezenterzy z chęcią udzielali wywiadów, nie uciekając od odpowiedzi nawet na niewygodne pytania. W rozmowie z reporterem "Super Expressu" Marcin Prokop próbował bronić swojego pracodawcy, zaprzeczając plotkom, jakoby Doda miała bana w TVN-ie. Paulina Krupińska wyznała z kolei, że od dawna mieszka w Warszawie, a podhalański dom, który wiele osób uznawało za jej, należy do jej teściowej.

Sonda
Lubisz oglądać "DDTVN" z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem?
Nasi Partnerzy polecają