Wiemy, kiedy TVP wyemituje odcinek specjalny Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA/Gałązka

"Rolnik szuka żony"

Wiemy, kiedy TVP wyemituje odcinek świąteczny "Rolnik szuka żony". Padła konkretna data!

2022-12-13 17:21

Świąteczne odcinki "Rolnik szuka żony" to już tradycja. Tym razem Marta Manowska odwiedzi bohaterów 9. edycji programu, aby dowiedzieć się, jak potoczyły się ich losy. Wiadomo, że zobaczymy na ekranie nie cztery, lecz pięć par! Kiedy emisja świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"? Sprawdźcie w naszym artykule!

Świąteczne odcinki kultowego programu "Rolnik szuka żony" to już tradycja. Jak co roku w Boże Narodzenie widzowie będą mogli zobaczyć, co słychać u ich ulubionych bohaterów randkowego show dla rolników. Fani z pewnością czekają na wieści od Michała i Adrianny, którzy są już po zaręczynach, Tomka i Kasi, Tomasza R. i Justyny oraz Klaudii i Valentyna. Czy ich związki przetrwały? Wiadomo, że Marta Manowska odwiedzi cztery pary doskonale znane fanom "Rolnik szuka żony" oraz piątą, która… powstała po finale! Czy chodzi o Zuzię i Konrada? A może to Mateuszowi udało się rozwinąć relację z jedną z kandydatek Michała? Tego dowiemy się już niedługo.

Co z rolnikami z poprzednich sezonów, którzy założyli już rodziny? Tym razem wyemitowane zostaną nagrania, które ci przygotowali sami w swoich domach. Możemy podejrzewać, że będą to na przykład Asia z Kamilem z 8. edycji, którym w październiku urodziła się córeczka, Ania i Grzegorz Bardowscy z 2. edycji czy Małgorzata i Paweł Borysewiczowie - bohaterowie 4. edycji. Nie obejdzie się bez zabawnych lub wzruszających wspomnień. 

"Rolnik szuka żony". Kiedy świąteczny odcinek?

Premiera świątecznego odcinka kultowego show "Rolnik szuka żony" odbędzie się w niedzielę, 25 grudnia o godzinie 20:20 na antenie TVP1. Wy też czekacie z niecierpliwością? Dajcie znać w komentarzach!

Sonda
Obejrzysz świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany