Iwona i Gerard z Sanatorium miłości szykują się do ślubu

i

Autor: Facebook/@Sanatorium miłości TVP Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" szykują się do ślubu

Cudowne wieści!

Wspaniała nowina! Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" szykują się do ślubu. Podali termin

2022-09-08 15:15

Iwona i Gerard to ulubieńcy widzów "Sanatorium miłości". Fanów z pewnością ucieszy fakt, że zakochani planują ślub. "Jest ustalony termin" - opowiadali. W ostatnim wydaniu "Pytania na śniadanie" Iwona i Gerard zdradzili, kiedy się pobiorą!

Iwona Mazurkiewicz oraz Gerard Makosz to uczestnicy 2. sezonu show TVP "Sanatorium miłości", w którym seniorzy szukają drugiej połówki. Para poznała się podczas nagrań do programu. Iwona i Gerard szybko stali się ulubieńcami widzów, a mężczyzna poprosił wybrankę o rękę w dniu swoich 80. urodzin

Fani bacznie śledzą dalsze losy pary. Lubiani uczestnicy "Sanatorium miłości" założyli facebookowy profil "Emeryci NIEemeryci", na którym chętnie publikują wspólne zdjęcia oraz opowiadają o swojej codzienności. Iwona i Gerard gościli również w ostatnim wydaniu "Pytania na śniadanie", gdzie opowiedzieli o ślubnych planach! Jak się okazuje, trwają już przygotowania do uroczystości, ba - wyznaczyli nawet termin ślubu. Wyjawili go w programie na żywo!

Zapadła decyzja. Już jest ustalony termin, Urząd Stanu Cywilnego też już jest załatwiony. To już jest dogadane, zaklepane - mówili Iwona i Gerard. - Lato 2023 - wyjawili termin ślubu. - Musi być ciepło, rodzinnie i miłośnie. 

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" wyznali również, że prowadzą bardzo aktywny tryb życia i dużo podróżują. Już niebawem wybiorą się m.in. na wspólne wakacje. 

Sonda
Lubisz program "Sanatorium Miłości"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany