Zakościelny broni Królikowskiego: "Temu człowiekowi trzeba wybaczyć różne rzeczy"

2022-05-20 19:28
Zakościelny broni Królikowskiego: temu człowiekowi trzeba wybaczyć różne rzeczy
Autor: akpa Zakościelny broni Królikowskiego: "temu człowiekowi trzeba wybaczyć różne rzeczy"

Maciek Zakościelny (42 l.) i Antek Królikowski (33 l.) znają się już od lat. Ich przyjaźń nie ucierpiała nawet po ostatnich wybrykach męża Joanny Opozdy (34 l.). Aktor zapewnia, że jego kolega to dobry i uczciwy człowiek.

Ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem zaskakujących zachowań Antka Królikowskiego. Najpierw wybuchł skandal związany z porzuceniem przez niego ciężarnej żony Joanny Opozdy. Później doszła afera z organizowaną przez niego walką MMA, w której miały wystąpić sobowtóry Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Ten pomysł Antka spotkał się z ogromną krytyką i większość jego znajomych z branży odwróciła się od niego. Później Królikowski ujawnił, że jest chory na stwardnienie rozsiane. Wreszcie ogłosił, że na jakiś czas znika z życia publicznego, żeby zająć się swoim zdrowiem.

Antek może liczyć na Zakościelnego

Gdy większość kolegów z branży w ostrych słowach komentowało zachowania Antka, Maciej Zakościelny nie uczestniczył w tej internetowej burzy. Dopiero teraz zabrał głos. Aktor nie ma wątpliwości, że jego kolega jest wspaniałym człowiekiem. - Mamy kontakt. Od Diagnozy, Dywizjonu 303, w którym Antek pięknie zagrał i bardzo mi pomógł swoją obecnością, swoim warsztatem, tą umiejętnością tylko jemu znaną i bycia fajnym partnerem, to bardzo się polubiliśmy. On wie, że może na mnie liczyć, zawsze. Prawda, Antek? - powiedział w rozmowie z jastrzabpost.pl. Stara się tłumaczyć jego zachowania:

- Nie wiem jakie były jego intencje, myślę, że tylko dobre i pozytywne, bo to jest wspaniały kolega i człowiek. Jeżeli jest na niego nagonka, to myślę, że temu człowiekowi trzeba wybaczyć różne rzeczy, bo to jest fajny gość. Taki człowiek, na którego można liczyć. Dobrze wychowany – wciąż młody człowiek, fajny kolega. Myślę, że rodzinnie też nie ma mu nikt nic do zarzucenia, to jest fajny brat, syn i wujek, i tata.

Królikowski znika i przeprasza za walkę sobowtórów. Fala hejtu
Sonda
Dobrze, że Antek Królikowski zniknął z życia publicznego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE