Dramat w rodzinie Jana Englerta, jego syn w poważnym stanie trafił do szpitala! Ostatnie dni były bardzo trudne

2021-04-22 16:38 sylwiab
Jan Englert i Beata Ścibakówna
Autor: AKPA

Jan Englert w ostatnich dniach przeżywał rodzinny dramat. Syn aktora w poważnym stanie trafił do szpitala. Według doniesień mediów sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Lekarze zrobili wszystko, co mogli, by pomóc Tomaszowi. Jan Englert jest bardzo przejęty chorobą syna i ma nadzieję, że uda mu się szybko powrócić do zdrowia. W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie swojej żony, Beaty Ścibakównej.

Jan Englert z małżeństwa z Barbarą Sołtysik ma troje dzieci: syna Tomasza oraz córki bliźniaczki Katarzynę i Małgorzatę. Z obecną żoną, Beatą Ścibakówną wspólnie wychowali dorosłą dziś córkę Helenę. Aktor nigdy nie ukrywał, że jego relacja z najstarszym synem nie należała do najlepszych - kiedy Tomasz był dzieckiem, Jan Englert był zajęty robieniem kariery i całe dnie spędzał na planach filmowych. 

NIE PRZEGAP: Na tym zdjęciu ukrył się kot! Ale tylko prawdziwy geniusz znajdzie go w mniej niż 30 sekund!

Teraz aktor ma o wiele lepsze relacje ze swoimi dziećmi. Zatrudnił nawet swojego syna na stanowisko fotografa w kierowanym przez niego Teatrze Narodowym, kiedy ten postanowił zmienić swoje życie. Kariera Tomasza Englerta była pasmem sukcesów: w wieku zaledwie 25 lat został prezesem firmy, która w ciągu 3 lat została jednym z największych domów mediowych w Polsce. Zarabiał ogromne pieniądze, jeździł luksusowymi samochodami, nabywał nieruchomości i mógł sobie pozwalać na rzeczy z najwyższej półki. Stwierdził jednak, że wcale nie jest szczęśliwy w tej nieustannej pogoni za pieniądzem. 

NIE PRZEGAP: Niemal nikt nie wie, kim w życiu prywatnym jest Tadeusz Sznuk. Prawda o jego żonie zszokuje wielu!

- Stwierdziłem, że jeśli będę tak żył dalej, umrę jako bogaty i nieszczęśliwy człowiek, który nie bardzo wiedział, po co to wszystko robi. Zrezygnowałem z pracy - tłumaczył Tomasz Englert w jednym z wywiadów cytowanych przez "Na żywo". 

Jan Englert przeżywa chorobę syna. Rodzinny dramat aktora

Według doniesień tygodnika "Na Żywo", Jan Englert przez ostatnie dni przeżywał prawdziwy dramat. Jego syn Tomasz zaraził się koronawirusem i w poważnym stanie trafił do szpitala, a cała sytuacja wyglądała wyjątkowo groźnie.

- Choroba miała u niego tak poważny przebieg, że niezbędna okazała się kilkudniowa hospitalizacja. Na szczęście niedawno mógł opuścić szpital. Jest osłabiony, ale powoli odzyskuje siły - czytamy w "Na Żywo".

NIE PRZEGAP: Długo ukrywała, jak źle była traktowana. Smutna prawda o miłości Agnieszki Chylińskiej ujrzała światło dzienne

Przyjaciel aktora doniósł tygodnikowi, że mimo iż Tomasz powoli odzyskuje siły, Jan Englert bardzo przejmuje się chorobą syna.

- Jan stara się zachować pokerową twarz, nie pokazuje po sobie uczuć, ale bardzo się przejął pobytem syna w szpitalu. Tym bardziej że przez moment wyglądało to bardzo groźnie - powiedział przyjaciel rodziny w rozmowie z tygodnikiem.

Ani Jan Englert, ani jego syn Tomasz, nie skomentowali tych doniesień.

NIE PRZEGAP: Skandal w hitowym programie TTV! Kuba wyznał, że jest gejem i się zaczęło! Sebastian rzucił się na niego w szale "WYPI***ALAJ"

Gwiazdy bez matury [Szymon Majewski, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21

NIE PRZEGAP: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Bolesna śmierć u Winnych! Władek straci żonę Kazię?

NIE PRZEGAP: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze