Milionerzy: Gdzie jest najwięcej miejscowości o nazwie Berlin? Na pewno nie w Niemczech!

2021-05-06 21:06 Dominika Kowalewska
Milionerzy TVN, Hubert Urbański
Autor: X-NEWS "Milionerzy" TVN, Hubert Urbański

Nowy odcinek "Milionerów" to nowa szansa na zgarnięcie miliona złotych! Jednak zanim uczestnicy poczują smak wielkich pieniędzy, muszą odpowiedzieć na szereg pytań zadawanych przez prowadzącego teleturniej Huberta Urbańskiego. Na jakie pytanie trafił kolejny uczestnik? Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź!

Za nami ostatni odcinek "Milionerów" w tym tygodniu! Uczestnicy mierzyli się z wieloma pytaniami, które sprawiały im naprawdę spore trudności. Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź na pytanie o związki partnerskie. W dzisiejszym odcinku uczestniczka musiała odpowiedzieć na zgoła inne pytanie. Zobacz, czy znasz poprawną odpowiedź.

Gdzie jest najwięcej miejscowości o nazwie Berlin?

A. w Niemczech

B. w Stanach Zjednoczonych

C. w Polsce

D. na Litwie

Tak brzmiało pytanie za 5 tys. złotych! Uczestniczka postawiła na odpowiedź A, która, oczywiście, nie była poprawna! Miejscowości o nazwie Berlin jest najwięcej w Stanach Zjednoczonych! Wiedzieliście?

SPRAWDŹ TEŻ: Milionerzy: FATALNY STRZAŁ! Każdy lubiący gotować załamie ręce, gdy usłyszy odpowiedź na to pytanie!

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Wyciekły nagie zdjęcia Natsu. Influencerka komentuje

Zobacz inne pytania z "Milionerów"

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze