Anita Werner

i

Autor: AKPA Anita Werner

Rzucają się w oczy

Anita Werner paraduje w męskich butach za kosmiczną sumę

2022-09-16 11:31

Anita Werner na pewno jest jedną z ulubionych dziennikarek Polaków. Widzowie uwielbiają ją za chłodny profesjonalizm, z jakim prowadzi trudne rozmowy z politykami i przedstawia najważniejsze wiadomości w „Faktach” TVN. Zazwyczaj pojawia się w niebywale kobiecych strojach, prywatnie jednak chodzi w… męskich butach!

Anita Werner przed kamerami prezentuje się zawsze niezwykle elegancko. Dopasowane marynarki, wąskie spódnice i wyjściowe buty to jej znaki rozpoznawcze. Do tego eleganckie fryzury oraz staranny makijaż. Nie da się zaprzeczyć, że zawsze wygląda wspaniale! Prywatnie jednak dziennikarka woli bardziej sportowy styl. Jeansowe spodnie, luźne topy i sportowe buty – w takim zestawie czuje się najlepiej. Nic zresztą dziwnego, bowiem prywatnie Anita Werner bardzo lubi biegać. Ostatnio pokazywała się podczas pobytu w Oslo. Ubrała się w niebieską kurtki i jeansy. Największą uwagę zwracają jednak buty…

W NASZEJ GALERII PONŻEJ ZOBACZYSZ ANITĘ WERNER W BIKINI

Anita Werner założyła bowiem żółto-granatowe buty New Balance typu Sneakersy MTMORLH2. Co ciekawe, w wielu sklepach internetowych są podpisane jako model… męski!

Sprawdź: Ile wzrostu ma Anita Werner? Jest wysoka, ale dopiero jej partner to gigant!

Na pierwszy rzut oka jednak nie można tego stwierdzić. Interesująca jest także cena. Za tę parę trzeba zapłacić nawet 699 zł! To kosmiczna cena za obuwie dla wielu Polaków. Widać, że Anita Werner bardzo dba o swój komfort.

Tak zmieniała się Anita Werner
Sonda
Czy 699 zł za buty sportowe to dużo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany