Rozpala wyobraźnię

Anna Popek pokazała kawał biustu! Przepiękne zdjęcie, można się zakochać

2022-12-12 12:03

Anna Popek to zdecydowanie jedna z największych gwiazd TVP. Dziennikarka nie tylko zawsze jest świetnie przygotowana do swoich programów, lecz także - mimo upływu lat - olśniewa swoją nieprzeciętną urodą. Anna Popek właśnie wrzuciła na Twittera przepiękne zdjęcie, na którym widać kawał biustu! Fotka rozpaliła internautów do granic niemożliwości. W tej fotografii naprawdę można się zakochać!

Anna Popek w czerwcu skończyła 54 lata, ale wygląda tak, jakby miała co najmniej kilkanaście wiosen mniej. Seksowna dziennikarka wie przy tym, jak zwrócić na siebie uwagę. A to pokaże się na pikniku wojskowym, a to wrzuci na Instagrama zdjęcia z plaży pokazujące jej atrakcyjne nogi... Patrząc na Annę Popek, mało kto uwierzy, że ma ona już dwie dorosłe córki: Oliwię (26 l.) i Małgorzatę (24 l.). Starsza jest bardzo podobna do pięknej mamy. Teraz popularna prezenterka TVP po raz kolejny wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów. Wszystko przez zdjęcie, na którym Anna Popek odsłoniła kawał biustu. Fotografia jest naprawdę zjawiskowa.

Anna Popek w TVP. Jakie programy prowadziła?

Anna Popek (z domu Chruzik) w TVP jest niemal od zawsze. Trudno wyobrazić sobie telewizję publiczną bez tej pięknej dziennikarki. Jeszcze będąc na studiach, zaczęła pracę w TVP Katowice. Później przeniosła się do wrocławskiego oddziału. W końcu trafiła do Warszawy, gdzie pracowała m.in. w redakcji ekonomicznej "Panoramy". Potem jej kariera wystrzeliła i Anna Popek zaczęła prowadzić różnorodne programy w TVP. Widzowie znają ją przede wszystkim z "Pytania na śniadanie", "Dzień dobry, Polsko" czy "Wstaje dzień". Dziennikarka TVP występuje także w radiu. Obecnie prowadzi audycję "Leniwe przedpołudnie" w Programie Trzecim Polskiego Radia.

W naszej galerii prezentujemy seksowne zdjęcia Anny Popek

Sonda
Na ile lat wygląda Anna Popek?
Politycy od kuchni - Krzysztof Rutkowski
Nasi Partnerzy polecają