Jolanta Kwaśniewska

i

Autor: AKPA Jolanta Kwaśniewska

PIĘKNY GEST KRÓLOWEJ!

Jolanta Kwaśniewska pochwaliła się prezentem od królowej Elżbiety II. Myślała, że to spódniczka dla Aleksandra!

2022-09-20 6:56

Była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska pokazała na wizji, co otrzymała od królowej Elżbiety II. - To jest coś, z czego jestem ogromnie dumna - podkreśliła 67-latka, podczas wspominania monarchini na antenie TVN24. Pogrzeb królowej Elżbiety II odbył się 19 września w Londynie.

Jolanta Kwaśniewska dostała od królowej Elżbiety II prezent

Aleksander i Jolanta Kwaśniewska gościli królową Elżbietę II w 1996 roku. Była to jedyna wizyta monarchini w naszym kraju. W "Kropce nad i” na antenie TVN24 była pierwsza dama wspominała spotkanie z królową Elżbietą II. Kwaśniewska przyniosła do studia nawet prezent, jaki otrzymała od monarchini - granatowy szal w kratkę. - To jest coś, z czego jestem ogromnie dumna. To jest szal, który Jej Wysokość podarowała mi w czasie pierwszej wizyty - tłumaczyła. 

Jolanta Kwaśniewska przyznała, że początkowo miała kłopot ze zrozumieniem przeznaczenia podarunku. - Przyznam szczerze, że byłam przekonana, że to jest spódniczka dla mojego męża - zdradziła Kwaśniewska. 

Była pierwsza dama jest bardzo dumna z pamiątki po Elżbiecie II i uważa ją za “skarb”. Wskazała, że bardzo dba o prezent i przechowuje go "zawinięty w bibułki, w pergamin”. - Pierwszy raz go pokazuję i ogromnie się cieszę. Będę się nim otulała, myśląc najcieplej o królowej - mówiła na antenie TVN24. 

ZOBACZ TAKŻE: Pogrzeb królowej Elżbiety II. Księżniczka Beatrycze ledwo stoi. Co ona zrobiła z nogami?

96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii

Pogrzeb królowej Elżbiety II. Świat pożegnał monarchinię

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września 20222 roku w wieku 96. lat. Pogrzeb monarchini odbył się w poniedziałek, 19 września, a uroczystości trwały cały dzień.

Do Londynu pożegnać królową przybyło ponad 500 dygnitarzy. Polskę reprezentował prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą. Poza tym obecni byli m.in. prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden z małżonką, prezydent Francji Emmanuel Macron z małżonką i pierwsza dama Ukrainy Ołena Zełenska. 

ZOBACZ TAKŻE: Pogrzeb Elżbiety II. Spoczęła obok męża. Naród pożegnał królową [19.09.2022]

Sonda
Oglądałeś pogrzeb królowej Elżbiety II?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany