Redaktor naczelny Playboy'a ujawnia, że chciał, by Jolanta Kwaśniewska wystąpiła na okładce

i

Autor: AKPA Redaktor naczelny Playboy'a ujawnia, że chciał, by Jolanta Kwaśniewska wystąpiła na okładce

PIĘKNY GEST KRÓLOWEJ!

Jolanta Kwaśniewska pochwaliła się prezentem od królowej Elżbiety II. Myślała, że to spódniczka dla Aleksandra!

2022-09-20 6:56

Była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska pokazała na wizji, co otrzymała od królowej Elżbiety II. - To jest coś, z czego jestem ogromnie dumna - podkreśliła 67-latka, podczas wspominania monarchini na antenie TVN24. Pogrzeb królowej Elżbiety II odbył się 19 września w Londynie.

Jolanta Kwaśniewska dostała od królowej Elżbiety II prezent

Aleksander i Jolanta Kwaśniewska gościli królową Elżbietę II w 1996 roku. Była to jedyna wizyta monarchini w naszym kraju. W "Kropce nad i” na antenie TVN24 była pierwsza dama wspominała spotkanie z królową Elżbietą II. Kwaśniewska przyniosła do studia nawet prezent, jaki otrzymała od monarchini - granatowy szal w kratkę. - To jest coś, z czego jestem ogromnie dumna. To jest szal, który Jej Wysokość podarowała mi w czasie pierwszej wizyty - tłumaczyła. 

Jolanta Kwaśniewska przyznała, że początkowo miała kłopot ze zrozumieniem przeznaczenia podarunku. - Przyznam szczerze, że byłam przekonana, że to jest spódniczka dla mojego męża - zdradziła Kwaśniewska. 

Była pierwsza dama jest bardzo dumna z pamiątki po Elżbiecie II i uważa ją za “skarb”. Wskazała, że bardzo dba o prezent i przechowuje go "zawinięty w bibułki, w pergamin”. - Pierwszy raz go pokazuję i ogromnie się cieszę. Będę się nim otulała, myśląc najcieplej o królowej - mówiła na antenie TVN24. 

ZOBACZ TAKŻE: Pogrzeb królowej Elżbiety II. Księżniczka Beatrycze ledwo stoi. Co ona zrobiła z nogami?

96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii

Pogrzeb królowej Elżbiety II. Świat pożegnał monarchinię

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września 20222 roku w wieku 96. lat. Pogrzeb monarchini odbył się w poniedziałek, 19 września, a uroczystości trwały cały dzień.

Do Londynu pożegnać królową przybyło ponad 500 dygnitarzy. Polskę reprezentował prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą. Poza tym obecni byli m.in. prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden z małżonką, prezydent Francji Emmanuel Macron z małżonką i pierwsza dama Ukrainy Ołena Zełenska. 

ZOBACZ TAKŻE: Pogrzeb Elżbiety II. Spoczęła obok męża. Naród pożegnał królową [19.09.2022]

Sonda
Oglądałeś pogrzeb królowej Elżbiety II?