Monika Urbańczyk. Nowa partnerka Tomasza Lisa

i

Autor: www.instagram.com/tomaszlis_official/

WOW

Nie do wiary, co reklamuje partnerka Tomasza Lisa! Wideo w sieci

2023-02-20 9:46

Tomasz Lis od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z Moniką Urbańczyk, która zawodowo jest trenerką osobistą i promuje zdrowy tryb życia. Ostatnio pojawiła się w kampanii reklamowej, która nie jest bezpośrednio związana z jej zawodem, a do tego łączy się z bardzo kontrowersyjną postacią… Klip nie pozostawia wątpliwości.

Tomasz Lis poinformował o swoim związku z Moniką Urbańczyk w święta Bożego Narodzenia w 2022 roku. To była wyjątkowa okazja, bowiem zazwyczaj dziennikarz nie pokazuje wiele ze swojego życia prywatnego. Podobnie jego partnerka, która w mediach społecznościowych skupia się przede wszystkim na swojej działalności zawodowej. Na Instagramie Roger Publishing pojawiło się jednak nagranie z kampanii reklamowej, na której widać trzy kobiety reklamujące dresy. Jedną z nich właśnie Monika Urbańczyk. Co ciekawe, marka w opisie charakteryzuje się jako firma rodzinna Mamy Ginekolog i jej męża.

Afera Mamy Ginekolog

Warto przypomnieć, że ta była ostatnio bohaterką głośnej afery. Mama Ginekolog przyznała się bowiem, że przyjmuje o godzinach swoje koleżanki na przykład na badanie USG, jednak nie w prywatnym gabinecie, a  w gabinecie prowadzonym w ramach umowy z NFZ. Sprawą zainteresował się szpital, w którym dochodziło do procederu, Izba Lekarska oraz sam NFZ. Wiele osób było także oburzonych nieuczciwym postepowaniem Mamy Ginekolog. Jak widać, Monice Urbańczyk to jednak nie przeszkadza i postanowiła wspierać koleżankę.

Co łączy Monikę Urbańczyk i Mamę Ginekolog?

Monika Urbańczyk i Mama Ginekolog znają się od dawna, o czym może świadczyć nagranie, na którym trenerka osobista gotuje razem z matką kontrowersyjnej influencerki. Wideo ze wspólnego kucharzenia zostało odkryte, gdy Tomasz Lis postanowił bronić Mamy Ginekolog na Twitterze po tym, jak pod jej adresem zaczęły padać negatywne komentarze, związane z jej działalność „po godzinach”. Jak widać, łączą je na tyle dobre stosunki, by Monika Urbańczyk zgodziła się reklamować firmę Mamy Ginekolog mimo głośnej afery.

Sonda
Czy Mama Ginekolog powinna zostać ukarana przez NFZ?
Express Biedrzyckiej - dr Mirosław OCZKOŚ

Dlaczego jednym udaje się osiągnąć w sieci sukces, a inni biją głową w mur?

Odsłaniamy tajemnice influencerów. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.

Nasi Partnerzy polecają