Są skany

Niewyobrażalne, co mówił Tomasz Lis, zanim wziął ślub z Kingą Rusin! "Jeden wariat wystarczy"

2023-04-15 7:15

Tomasz Lis pod koniec zeszłego roku ogłosił, że ma nową partnerkę - Monikę Urbańczyk, która jest trenerką osobistą i byłą odnoszącą spore sukcesy kickbokserką. Wcześniej były gwiazdor TVP, Polsatu i TVN był dwukrotnie żonaty - z Kingą Rusin i Hanną Lis. Właśnie dokopaliśmy się do wywiadu z Tomaszem Lisem z czasów, gdy był jeszcze kawalerem. Jego słowa mogą tłumaczyć rozpad dwóch małżeństw. Niewyobrażalne, co mówił Tomasz Lis, zanim wziął ślub z Kingą Rusin!

Tomasz Lis o rozpadzie małżeństwa z Kingą Rusin

Tomasz Lis w grudniu ogłosił światu, że jest w związku z Moniką Urbańczyk, którą nazwał "Monią Lisa". Wiele osób obawiało się, że po rozpadzie małżeństwa z Hanną Lis były dziennikarz TVP będzie miał problem z ułożeniem sobie życia. Na szczęście stało się inaczej. Rozwód Tomasza Lisa z drugą żoną nastąpił w 2022 roku. Informację o tym fakcie przekazała sama Hanna Lis. 16 lat wcześniej oficjalnie zakończyło się małżeństwo prezentera z Kingą Rusin. Niedawno Tomasz Lis w rozmowie z Żurnalistą uchylił rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego i opowiedział o związkach z obiema dziennikarkami. Ciekawą refleksję miał zwłaszcza na temat rozpadu małżeństwa z Kingą Rusin. - Oczywiście miałem refleksję pod tytułem "Tak, to porażka", jak jest porażka, to zawsze są dwie strony. Choć, jak mówi mądrość ludowa, zawsze są odpowiedzialne za koniec małżeństwa obie strony, czyli żona i teściowa - wypalił zapewne z przymrużeniem oka Tomasz Lis. Mówiąc serio, wydaje się, że małżeństwo i z Kingą Rusin, i z Hanną Lis skazane było na porażkę z prostego powodu.

Tomasz Lis o związku z dziennikarką: "W jednym domu jeden wariat wystarczy"

Jakiś czas temu na profilu Sentymenty na Instagramie pojawił się skan materiału o Tomaszu Lisie z miesięcznika "Sukces". Wschodzący wówczas gwiazdor dziennikarstwa był jeszcze przez ślubem z Kingą Rusin. Powiedział wtedy coś, co stoi w sprzeczności z jego późniejszymi wyborami życiowymi. - Bałbym się związku z dziennikarką, bo w jednym domu jeden wariat wystarczy - podzielił się swoimi odczuciami Tomasz Lis, który potem dwukrotnie żenił się z... dziennikarkami. Smaczku całej układance dodaje fakt, że Kinga Rusin, gdy brała ślub z prezenterem TVP, miała świadkową z branży. Była nią... Hanna Lis, czyli późniejsza druga żona jej wybranka. Skomplikowane.

W naszej galerii prezentujemy stare zdjęcia Tomasza Lis z małżonkami - Kingą Rusin i Hanną Lis  

Sonda
Która kobieta najbardziej pasuje do Tomasza Lisa?
Politycy od kuchni - Krzysztof Śmiszek