TYLKO U NAS

Projektant ocenił nowojorskie kreacje Agaty Dudy. Hity czy wpadki? Ocena jest jednoznaczna!

2022-09-23 4:25

Agata Duda (50 l.) towarzyszy mężowi Andrzejowi Dudzie (50 l.) w Nowym Jorku. Podczas gdy prezydent bierze udział w dyskusjach o najważniejszych międzynarodowych sprawach, jego żona nie próżnuje. Pani prezydentowa ma za sobą szereg spotkań, m.in. z Polonią. Poprosiliśmy znanego projektanta Daniela Jacoba Dalego o ocenę wszystkich stylizacji Agaty Dudy. Wystawił on jednoznaczną ocenę.

Agata Duda w Nowym Jorku. Jak wyglądała: hity czy wpadki modowe? Ekspert ocenia

Pierwsza dama Agata Duda w USA zadała szyku? A może jednak zaliczyła modowe wpadki? Zapytaliśmy o to projektanta Daniela Jacoba Dalego. Ekspert bez wahania przyznał, że Agata Duda zaprezentował się w Stanach Zjednoczonych doskonale. Co więcej specjalista od mody jest pewny: pierwsza dama zaskakuje miłośników mody z dnia na dzień! Dlaczego? Zdaniem eksperta pierwsza dama zaprezentowała się w kreacjach, w których śmiało mogłaby wystąpić na okładce magazynu: – To nasza polska modelka na okładkę „Vogue”. Od dawna wiadomo, że jej stroje są eleganckie i gustowne, ale w ostatnich dniach zaskoczyła nas jeszcze bardziej - mówi nam Dali. 

Ubierz się jak Agata Duda

Zdaniem eksperta stroje Agaty Dudy idealnie wpisały się w okoliczności, czyli miniony niedawno tydzień mody w Nowym Jorku. To musiał natchnąć panią prezydentową do tego, by pojawiła się w nieco innym wydaniu niż zazwyczaj. Bo chociaż zawsze wygląda z klasą, to teraz dodała do stylizacji niego pazura : 

- Jesteśmy właśnie po nowojorskim tygodniu mody, więc nic dziwnego, że żona prezydenta postanowiła zaszaleć bardziej niż dotychczas i pojawiała się m.in. w przepięknej różowej marynarce z rozciętymi rękawami. Taki krój jest bardzo znany z dworów królewskich. Prezydentowa założyła również bardzo oryginalny beżowy komplet, który zdecydowanie przypominał stroje Kim Kardashian – ocenia. 

– Ale to nie jedyna niespodzianka która nam zafundowała. Agata Duda założyła również bardzo oryginalny beżowy komplet, który zdecydowanie przypominał stroje Kim Kardashian. Żona prezydent nie zapomniała również o polskim akcencie i założyła niebieską sukienkę z tak popularnym u nas w kraju dekoltem w łódkę. Agata Duda to prawdziwa fashionistka - rozpływa się ekspert. 

CZYTAJ: Agata Duda na spotkaniu z Ołeną Zełenską. W eleganckim kostiumie zadała szyku. Ekspert wprost: "Nasza Agata lśniła jak diament"

NIŻĘJ ZOBACZYSZ WSZYSTKO NOWOJORSKIE KREACJE AGATY DUDY:

Sonda
Jak oceniasz Agatę Dudę w roli pierwszej damy?