64-letnia Madonna ma 23-letniego kochanka! Zobacz, jak razem wyglądają

i

Autor: Instagram 64-letnia Madonna ma 23-letniego kochanka! Zobacz, jak razem wyglądają

Madonna spotyka się z 23-latkiem

64-letnia Madonna ma 23-letniego kochanka! Zobacz, jak razem wyglądają

2022-10-11 10:00

Madonna (64 l.) już wymieniła 28-letniego tancerza na młodszy model! Czy raczej młodszego modela. Gwiazda zaszokowała świat, randkując z mężczyzną o 41 lat młodszym. Mogłaby być jego babcią... Andrew Darnell (23 l.) i Madonna całowali się i karmili truflami. Zobacz, jak wyglądają jako para!

Madonna znalazła sobie kochanka młodszego o 41 lat! 23-letni Andrew Darnell nową miłością 64-latki

Madonna postanowiła szaleć i bawić się do grobowej deski! Królowa popu nie przejmuje się drwinami i nadal pieczołowicie dba o swój wizerunek skandalistki. Rozbiera się ochoczo w internecie, wywołując niekiedy konsternację nawet u największych fanów. Lubi też szokować związkami z o wiele młodszymi mężczyznami. Trzy lata temu potwierdziła romans z tancerzem ze swojego zespołu. 28-letni Ahlamalik Williams był chłopakiem Madonny przez trzy lata. Ale parę miesięcy temu para nagle rozstała się! Co mogło być tego przyczyną? Teraz już wiadomo, że tą przyczyną mogło być nowe zauroczenie gwiazdy. Madonna po prostu już wymieniła 28-letniego tancerza na młodszy model! Czy raczej młodszego modela. Gwiazda zaszokowała świat, randkując z mężczyzną o... 41 lat młodszym. Mogłaby być jego babcią. Kim jest nowy kochanek Madonny?

Andrew Darnell, nowy partner Madonny. Królowa Popu znowu poderwała tancerza w wieku wnuka

Otóż Madonna spotyka się z Andrew Darnellem (23 l.). Paparazzi przyłapali ich na randce w ekskluzywnej restauracji. Madonna i Andrew Darnell całowali się i karmili truflami. Zobacz na zdjęciach, jak wyglądają jako para! Hit czyn kit? Kim jest Andrew Darnell, młodszy o 41 lat kochanek Madonny? To kolejny tancerz, który miał okazję pracować z Królową Popu. Pracowali też razem przy sesjach dla Paper Magazine. Andrew Darnell jest też mistrzem jazdy na deskorolce, próbował sił jako aktor. Czy nowy związek Madonny przetrwa?!

Sonda
Co sądzisz o dużej różnicy wieku w związku?

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa:
Być jak Madonna - Kamila Boruta wciela się w ikonę popkultury
Nasi Partnerzy polecają