DiCaprio porzucił blondynki?! Nowa piękność u boku gwiazdora

i

Autor: Shutterstock

Już nowa modelka!

DiCaprio porzucił blondynki?! Nowa piękność u boku gwiazdora

2023-07-03 13:20

Leonardo DiCaprio (49 l.) znowu szokuje swoimi romansami! Nie dość, że gwiazdor "Titanica" znowu zmienił modelkę u swojego boku, to jeszcze tym razem... nie jest to blondynka! A przecież niemal wszystkie dotychczasowe partnerki Leo wyglądały podobnie. Tym razem serce playboya podbiła pewna ciemnowłosa piękność z Indii!

Piękność z Indii uwiodła Leonardo DiCaprio! Neelam Gill łączona z gwiazdorem "Titanica"

Kolejny dzień, kolejna dziewczyna Leonardo DiCaprio! 49-letni gwiazdor ani myśli zwalniać tempa. Trudno doprawdy nadążyć za jego życiem uczuciowym i nie sposób oprzeć się wrażeniu, że z wiekiem tempo to jest coraz bardziej szalone. Dopiero co w odstawkę poszła Gigi Hadid (29 l.), a potem Rose Bertram (28 l.), a teraz serce gwiazdora wypełnia kolejna modelka! Jednak tym razem... nie jest to blondynka! A przecież niemal wszystkie dotychczasowe partnerki Leo wyglądały podobnie. Tym razem serce playboya podbiła pewna ciemnowłosa piękność z Indii. Brytyjsko-hinduska modelka Neelam Gill (28 l.) była widziana u boku Leo najpierw w Cannes, potem w restauracji w Londynie. Ciekawe, jak długo potrwa ten z kolei romans?

Leonardo DiCaprio. Lista partnerek. Z kim się spotykał?

W 1995 roku Leonardo krótko spotykał się z Naomi Campbell. Była też top modelka Helena Christensen (1997), gwiazdor "Titanica" romansował też z zamężną wówczas Evą Herzigovą (1998). Z modelką Gisele Bündchen Leo spotykał się aż pięć lat, w latach 2000-2005! Potem padł rekord, jakiego nie pobiła nawet Camila Morrone. Kolejna sławna modelka, Bar Refaeli, usidliła Leo na sześć długich lat. Rozstali się w 2011 roku. Potem DiCaprio zmieniał partnerki jak rękawiczki! Rihanna, Blake Lively, Nina Agdal to wierzchołek góry lodowej... W grudniu 2017 roku aktor poznał Camillę Morrone i para była ze sobą do sierpnia 2022 roku. Ostatnio z aktor łączony był z modelką Gigi Hadid (27 l.).

Sonda
Włosy blond czy ciemne?

QUIZ. Polskie piosenki o miłości! Potrafisz dokończyć każdy tekst?

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki. "Byłaś serca biciem / Wiosną, zimą, życiem / Marzeń moich echem..."
Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta