Meghan, Kate

i

Autor: Alastair Grant/AP, Matt Dunham/AP

Rodzina królewska

Fatalne wieści o Meghan Markle! Księżna Kate może triumfować

2023-06-26 16:30

Złe wiadomości dla Meghan Markle, bardzo dobre dla księżnej Kate i księcia Williama! Najnowsze sondaże YouGov wskazują na to, że popularność żony księcia Harry'ego dramatycznie spada, podczas gdy następcy brytyjskiego tronu cieszą się dużą sympatią poddanych. Jak wyglądają liczby?

Meghan Markle fatalnie wypadła w badaniach popularności. Księżna Kate może za to triumfować

Meghan Markle i książę Harry budzą często negatywne emocje. Ich ataki na brytyjską rodzinę królewską rzeczywiście mogą wydawać się przesadzone i dęte, a zapewnienia o chęci zachowania prywatności połączone z zupełnie nie pasującym do tego zachowaniem nie przysparzają książętom Sussexu zwolenników. Nic dziwnego, że sondaże pokazują niezadowolenie Brytyjczyków z wyczynów Harry'ego i jego żony. Najnowsze badania YouGov można znaleźć na stronie internetowej ten instytucji. Sondażownia pokazała wyniki badań popularności najważniejszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Jakie są z tego wnioski? Otoż YouGov ma złe wiadomości dla Meghan Markle, a bardzo dobre dla księżnej Kate i księcia Williama!

Tylko23 proc. badanych ma dobre zdanie o Meghan Markle, a o księżnej Kate - 65 proc.

Najnowsze sondaże YouGov wskazują na to, że popularność żony księcia Harry'ego jest niska, podczas gdy następcy brytyjskiego tronu cieszą się dużą sympatią poddanych. Siedmiu na dziesięciu ankietowanych ocenia Meghan Markle negatywnie. Jedynie 23 proc. ma pozytywne zdanie o Meghan, w przypadku Harry'ego ten odsetek wynosi 29 proc. Gorsze wyniki ma tylko skandalista książę Andrzej z 11-procentowym poparciem. Jedynie 55 proc. ma dobre zdanie o królu Karolu III, ale o Camilli - jedyne 38 proc. Ulubieńcami Brytyjczyków są księżna Kate i książę William, mający po 65 proc. poparcia poddanych. 66 proc. ceni sobie... księżniczkę Annę, zaś o zmarłej królowej Elżbiecie II dobre zdanie ma 80 proc.

Sonda
Którą z żon wnuków królowej lubisz bardziej?

Jesteś jak księżna Kate czy jak Meghan Markle? Ten quiz odsłoni prawdę!

Pytanie 1 z 10
Introwertyczka czy ekstrawertyczka?
Koronacja króla Karola III. Historyczne wydarzenie z protestami w tle