Awantura na dworze. Księżne zaszczepiły się W SEKRECIE. Poleciały aż do Abu Zabi

2021-03-04 15:57 mw
Hiszpania Juan Carlos Księżniczki sekretnie się zaszczepiły
Autor: East News Hiszpania Juan Carlos Księżniczki sekretnie się zaszczepiły

Były król Hiszpanii Juan Carlos w sierpniu 2020 roku opuścił Hiszpanię i od tamtej pory przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jak donoszą hiszpańskie media, były król zaszczepił się w ZEA, a towarzyszyły mu w tym córki - księżna Cristina i księżna Elena. Hiszpańskie media nie pozostawiają suchej nitki na sekretnym szczepieniu rodziny królewskiej.

Król Juan Carlos, który abdykował i oddał tron swoimi synowi Filipowi VI od dłuższego czasu jest krytykowany przez społeczeństwo. Fala krytyki spadła na niego w związku z zarzutami korupcyjnymi. Były monarcha zdecydował się jednak na opuszczenie Hiszpanii i wyjechanie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie otrzymał schronienie. 

PRZECZYTAJ Ważą się losy szczepionki Sputnik V. Czy Unia Europejska ją zatwierdzi?

Z ustaleń dziennikarzy wynika, że niedawno opuścił swój pięciogwiazdkowy hotel w Abu Zabi, a teraz przeniósł się do luksusowej rezydencji na wyspie Nurai. Pras hiszpańska dotarła jednak do informacji, że byłego króla odwiedziła dwie jego córki - księżna Cristina i księżna Elena, a podczas wizyty cała trójka zaszczepiła się. 

dr Łukasz Jankowski: Najgorsze wspomnienie tego roku? Dwie reanimacje w jednym czasie [Super Raport]

O rewelacjach donosi dziennik “El Espanol” i portal informacyjny „El Confidencial”. Z ustaleń wynika, że księżne zaszczepiły się preparatem Sinopharm. Krytycy stwierdzili, że księżne mają więcej przywilejów niż zwykli obywatele, szczególnie, że system szczepień przeciw COVID-19 w Hiszpanii zatrzymał się na osobach 8-+. Księżne wydały oświadczenie na ich ataki. Oświadczyły, że przyjęły ofertę szczepień w nadziei uzyskania „paszportu szczepień”, który umożliwi im regularne odwiedzanie ojca. „Zaproponowano nam możliwość zaszczepienia się i skorzystałyśmy z tego. W innych okolicznościach czekałybyśmy na swoją kolej w Hiszpanii” - podały.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze