Kuzyn Elżbiety II sprzedaje kontakty z Putinem! Skandal w rodzinie królewskiej

2021-05-09 12:10
Królowa przesłucha rodzinę
Autor: AP

Kolejny wielki skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Okazało się, że osoby z bliskiego kręgu rodzinnego królowej Elżbiety II mają bliskie kontakty z ludźmi Władimira Putina i... handlują swoimi wpływami. Podczas prowokacji dziennikarskiej rodzony kuzyn Elżbiety II i zarazem wnuk króla Jerzego V zgodził się wstawić za interesami fikcyjnej koreańskiej korporacji za jedyne 50 tysięcy złotych dziennie. Księciu Michelowi z Kentu (78 l.) towarzyszyła wspólniczka, także osoba z arystokracji brytyjskiej - markiza Reading.

Jeszcze jeden skandal wstrząsnął brytyjską rodziną królewską! Choć aż trudno w to uwierzyć, książę będący rodzonym kuzynem Elżbiety II wraz z brytyjską markizą twierdzą, że mają bliskie kontakty z ludźmi Władimira Putina i handlują swoimi wpływami. Wiarygodność krążących po salonach plotek na ten temat sprawdzili dziennikarze Channel 4 Dispatches i The Sunday Times. Postanowili udawać przedstawicieli fikcyjnej korporacji House of Haedong z Korei Południowej. Udało im się nawiązać kontakt z księciem Michaelem z Kentu (78 l.) i markizą Reading. Fałszywi przedstawiciele koreańskiej firmy poprosili kuzyna Elżbiety II o wstawienie się za ich interesami na Kremlu. Co było dalej?

NIE PRZEGAP: Książę Harry ZNOWU wystąpi u Oprah Winfrey! Będzie mowa o problemach

Książę Michael z Kentu nie tylko zgodził się, ale przedstawił konkretną propozycję finansową. Jego lobbowanie w ścisłym gronie ludzi Putina kosztuje 50 tysięcy złotych dziennie. W sumie rachunek za całą operację miał wynieść 200 tysięcy dolarów, czyli niemal 730 tysięcy złotych. Negocjacje odbywały się podczas wirtualnej konferencji, którą dziennikarze nagrali. Wcześniej przedstawiciele księcia Michaela przyznawali, że spotykał się on z Putinem, jednak ostatni raz miało to według nich miejsce w 2003 roku.

NIE PRZEGAP: Chińska rakieta już spadła na Ziemię! Wiemy gdzie. Czy są zniszczenia?

Putin opływa w luksusy w swoim pałacu. Ma teatr, kasyno i scenę do striptizu. Komentarz Adama Federa
Zofia Dąbrowska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze