SAMOTNE święta królowej! Dramat w rodzinie królewskiej

2020-12-02 17:30 zw
Królowa Elżbieta II
Autor: screen YouTube Królowa Elżbieta II

Nie będzie bajkowych świąt w Sandringham! Elżbieta II (94 l.) spędzi te Święta bez rodziny, bez ukochanych wnuków i prawnuków. Ze względów bezpieczeństwa monarchini zdecydowała się pozostać na zamku w Windsorze jedynie z mężem księciem Filipem (99 l.).

Przez pandemię koronawirusa nawet takie tradycje jak królewskie Święta chwieją się w posadach! Elżbieta II (94 l.) oficjalnie potwierdza - w tym roku nie będzie tradycyjnych bajkowych Świąt w Sandringham, gdzie co roku od 33 lat zbierali się wszyscy "royalsi". Ze względów bezpieczeństwa brytyjska monarchini pozostanie na zamku w Windsorze bez rodziny, jedynie z mężem księciem Filipem (99 l.).

To oznacza, że królowa nie zobaczy w to Boże Narodzenie swoich bliskich, w tym tak ważnych dla niej prawnuków George'a (7 l.), Charlotte (5 l.) i Louise'a (2 l.), dzieci księżnej Kate (38 l.) i księcia Williama (38 l.). Nie ma oczywiście mowy o spotkaniu z Archiem (1 rok), synem Meghan Markle (39 l.) i księcia Harry'ego (35 l.), którzy odeszli z rodziny królewskiej i wyemigrowali do USA, gdzie spędzą także Święta. Kate i William albo odwiedzą rodzinę Middletonów w Berkshire albo pojadą z dziećmi do Anmer Hall w hrabstwie Norfolk.

W tym roku wyszydełkuję sobie święta
Najnowsze