Madonna ma nową twarz! Nie sposób jej poznać. Chirurg ujawnia, co zrobiła

i

Autor: Instagram/Madonna; Shutterstock Madonna ma nową twarz! Nie sposób jej poznać. Chirurg ujawnia, co zrobiła

Szokująca przemiana gwiazdy

Szok! Madonna ma nową twarz! Nie sposób jej poznać. Chirurg ujawnia, co zrobiła

2022-10-14 6:21

Madonna (64 l.) zaszalała z chirurgią plastyczną?! Wrzuciła na swoje konto na Instagramie krótki filmik ze zbliżeniem swojej twarzy. Na pewno swojej?.. "Ona jest nie poznania. To chyba nie Madonna?" - piszą zaszokowani fani. Chirurdzy plastyczni pochylili się nad tym przypadkiem i ujawnili "Page Six", co zrobiła ze sobą Madonna!

Madonna ma zupełnie nową twarz. Wygląda jak całkiem inna osoba, chirurdzy plastyczni załamują ręce

To po prostu nie do wiary! Madonna (64 l.) zafundowała sobie jeszcze nowszą twarz. Tym razem zaszalała tak bardzo, że jest zupełnie nierozpoznawalna. Efekty przesadnego zamiłowania do chirurgii plastycznej? Dieta zmieniająca rysy twarzy? Charakteryzacja filmowa? Nadmiar fotoszopa? Najsławniewniejsi chirurdzy plastyczni w Hollywood zostali już zaalarmowani przez "Page Six" i pochylili się nad przypadkiem nowej twarzy Madonny. Ich diagnoza jest miażdżąca - królowa popu zdecydowanie przesadziła z plastycznymi przeróbkami... "Ona naprawdę wygląda tak, jakby Halloween wypadło w tym roku wcześnie" - załamuje ręce dr. Ramtin Kassir. "Jej twarz ma przesadny kształt litery V" - dodaje.

Madonna zrobiła sobie dziewięć operacji plastycznych twarzy?! Chce być młoda dla kochanka młodszego o 41 lat

"Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten wpis na Instagramie, byłem jak wielu innych zaskoczony tym, jak wygląda teraz Madonna" - dodaje dr. Ehsan Ali, szef Beverly Hills Concierge Doctor and Urgent Care, a potem wymienił dziewięć zabiegów plastycznych, które jego zdaniem zafundowała sobie piosenkarka. Wśród nich jest lifting, chirurgia kości policzkowych, korekta nosa, który teraz jest za wąski i zbyt spiczasty, a nawet chirurgiczne poprawki przy brwiach... Dosłownie cała nowa twarz! Być może Madonna postanowiła odmłodzić się dla swojego najnowszego kochanka. Gwiazda spotyka się od niedawna z młodszym od siebie o 41 lat tancerzem, 23-letnim Andrew Darnellem. Jak tak dalej pójdzie, zacznie wygladać młodziej od niego!

Sonda
Czy Madonna wygląda dobrze?

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Narodziny córki planowałam zgodnie z numerologią i astrologią. Widziałam, że chcę lwa i numerologiczną 3 od zawsze. Tak jak ja. Jak już wiedziałam, że musimy robić cesarkę, godzinę ustaliłam z astrolożką, by gwiazdy były poukładane, jak najlepiej się da.
Kinga Zapadka, uczestniczka programu "40 kontra 20", szczerze o operacjach plastycznych | Gwiazdy bez maski
Nasi Partnerzy polecają