Szokujące dane o księżnej Kate i Williamie! O wiele mniej niż Harry i Meghan

i

Autor: Shutterstock/East Newas

Rodzina królewska

Szokujące dane o księżnej Kate i Williamie! "O wiele mniej niż Harry i Meghan"

2023-07-19 10:00

Nie do wiary! Jest pewna dziedzina życia, w której Meghan Markle i książę Harry zdecydowanie górują nad księżną Kate i księciem Williamem. Królewska ekspertka Daniela Elser obliczyła i nie ma najmniejszych wątpliwości - różnica jest kolosalna. O co chodzi? Można być naprawdę bardzo zaskoczonym!

Szokująca różnica między Meghan Markle i księciem Harrym a księżną Kate i księciem Williamem! "Więcej w ciągu miesięcy, niż oni przez lata"

Ludzie o wiele bardziej lubią księżną Kate i księcia Williama, niż Meghan Markle i księcia Harry'ego. Kiedy przeprowadzane są sondaże dotyczące popularności i poparcia, jakim cieszą się członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, ta prawda zawsze wychodzi na jaw. Jednak jak się właśnie okazało, jest pewna dziedzina życia, w której Meghan Markle i książę Harry zdecydowanie górują nad księżną Kate i księciem Williamem. Królewska ekspertka Daniela Elser obliczyła i nie ma najmniejszych wątpliwości - różnica jest kolosalna. O co chodzi? O ilość zdjęć paparazzi! Mimo iż Sussexowie podkreślali, że chcą prywatności, w praktyce obnażyli ją całemu światu i dostali za to pokaźną zapłatę od Netflixa czy wydawcy autobiografii księcia. Praktyka pokazała też, że paparazzi nie odstępują ich na krok. "Według moich szacunków Sussexowie zostali sfotografowani przez paparazzich w ciągu ostatnich czterech miesięcy więcej razy, niż Kate i William w ciągu ostatnich czterech lat" - mówi Daniela Elser w news.com.au.

Tylko 23 proc. badanych ma dobre zdanie o Meghan Markle, a o księżnej Kate - 65 proc.

Najnowsze sondaże YouGov wskazują na to, że popularność żony księcia Harry'ego jest niska, podczas gdy następcy brytyjskiego tronu cieszą się dużą sympatią poddanych. Siedmiu na dziesięciu ankietowanych ocenia Meghan Markle negatywnie. Jedynie 23 proc. ma pozytywne zdanie o Meghan, w przypadku Harry'ego ten odsetek wynosi 29 proc. Gorsze wyniki ma tylko skandalista książę Andrzej z 11-procentowym poparciem. Jedynie 55 proc. ma dobre zdanie o królu Karolu III, ale o Camilli - jedyne 38 proc. Ulubieńcami Brytyjczyków są księżna Kate i książę William, mający po 65 proc. poparcia poddanych. 66 proc. ceni sobie... księżniczkę Annę, zaś o zmarłej królowej Elżbiecie II dobre zdanie ma 80 proc.

Sonda
Którą z żon wnuków królowej lubisz bardziej?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Koronacja króla Karola III. Historyczne wydarzenie z protestami w tle
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany