To znak kryzysu o Meghan Markle i księcia Harry'ego?! Dziwne zachowanie na przyjęciu

i

Autor: YouTube screen To znak kryzysu o Meghan Markle i księcia Harry'ego?! Dziwne zachowanie na przyjęciu

Rodzina królewska

To znak kryzysu w małżeństwie Meghan Markle i księcia Harry'ego?! Dziwne zachowanie na przyjęciu

2023-02-09 5:30

Kolejne doniesienia o kryzysie, jaki podobno dosięgnął małżeństwo Meghan Markle i księcia Harry'ego! Niepokojące zachowanie pary zostało nawet uwiecznione na wideo z pewnej ważnej uroczystości w Hollywood. Meghan i Harry zostali co prawda nareszcie zaproszeni na jakąś imprezę, jednak trzymali się z dala od siebie.

Meghan Markle i książę Harry mają poważny kryzys? Na wideo widać, jak unikają się nawzajem. Podobno powodem kłótni jest sensacyjna autobiografia

Meghan Markle i książę Harry przez lata zawsze pojawiali się publicznie, trzymając się za ręce i wyraźnie udzielając sobie nawzajem wsparcia. Wydawało się, że mówią jednym głosem. Jednak tuż po wydaniu sensacyjnej autobiografii Harry'ego "Spare" wszystko się zmieniło. Harry udzielał licznych wywiadów promocyjnych sam. Od miesiąca pary nie widziano nigdzie razem! A plotki głosiły, że Meghan tak naprawdę nie wiedziała, co dokładnie znajdzie się w książce i po jej lekturze przeżyła szok. "Istnieje powód, dla którego nie widzieliśmy jej, odkąd książka się ukazała. Zazwyczaj trwa u boku męża. Ona czuje się upokorzona. Spodziewała się, że po premierze wszyscy będą po ich stronie, a tymczasem wszyscy się z nich naśmiewają. Jest wściekła i obawia się, że w książce przedstawiono ją jako wariatkę. Oni kłócą się o to wszystko" - ujawniał informator "New Idea". Teraz plotki o kryzysie wracają! Niepokojące zachowanie pary zostało nawet uwiecznione na wideo z pewnej ważnej uroczystości w Hollywood, a mianowicie z odnowienia przysięgi małżeńskiej Portii de Rossi i Ellen Degeneres.

Meghan Markle i książę Harry trzymali się z dala od siebie na imprezie. Wszystko się nagrało

Meghan i Harry zostali co prawda nareszcie zaproszeni na jakąś imprezę, jednak trzymali się z dala od siebie, a takie zachowanie jest bardzo dla nich nietypowe. Na wideo z odbywającej się w Montecito imprezy widzimy tłumek gości bijący brawo, gdy w pokoju pojawia się wystrojona w białą suknię ślubną Portia i skromnie odziana Ellen. Wśród zaproszonych wyraźnie widać księcia Harry'ego i Meghan Markle stojących po przeciwnych stronach pokoju - tak, jakby się nawzajem unikali. Poza książęcą parą na imprezie pojawili się m.in. Gwyneth Paltrow, Jennifer Aniston czy Katy Perry.

Sonda
Myślisz, że Meghan jest szczęśliwa jako księżna?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Co napisał Książę Harry?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany