Zaginiony 8-latek znalazł się żywy! Utknął w studzience, przeżył tam tydzien

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express, Polizei Zaginiony 8-latek znalazł się żywy! Utknął w studzience, przeżył tam tydzien

Zaginiony 8-latek znalazł się żywy! Utknął w studzience, przeżył tam osiem dni

2022-06-28 12:00

Szokujący i szczęśliwy zarazem finał głośnego zaginięcia 8-letniego chłopca w Niemczech! Joe (8 l.) z Oldenburg jest cały i zdrowy. Został znaleziony, kiedy przypadkowy przechodzień usłyszał dziwne odgłosy dobiegające spod wieka studzienki kanalizacyjnej. Chłopiec utknął w wąskim kanale ściekowym i przeżył tam osiem dni! Nie wiadomo jeszcze, jak się tam dostał.

Zaginione dziecko odnalezione w tajemniczych okolicznościach! 8-letni Joe zniknął 17 czerwca z ogródka swoich rodziców. W poszukiwania chłopca zaangażowano cały sztab policjantów, psów tropiących i wolontariuszy. Przeczesano każdy fragment niemieckiej miejscowości Oldenburg, gdzie zaginął 8-latek. Niestety, bez efektu. Podejrzewano najgorsze, na przykład porwanie i zabójstwo, utonięcie, tragiczny wypadek. Rozwiązanie zagadki okazało się szokujące! I wciąż nie wiadomo, jak do tego wszystkiego mogło dojść.

Zaginione dziecko odnalezione żywe. Szokujący finał poszukiwań 8-latka

Otóż po ośmiu dniach od zniknięcia Joego przypadkowy przechodzień usłyszał jakieś dziwne odgłosy dobiegające spod wieka studzienki kanalizacyjnej na ulicy. Zazwyczaj jest tam duży ruch i odgłosy samochodów zagłuszają inne dźwięki. Tym razem jednak przypadek i szczęśliwy traf pozwoliły komuś usłyszeć słabnące wołanie o pomoc. Na miejscu zjawiły się służby zaalarmowane o tym, że ktoś może znajdować się w kanale ściekowym. Gdy otwarto wieko, zobaczono zaginionego Joego stojącego po kolana w wodzie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Papież gromi mężczyzn, którzy się nie żenią! "Matki, nie prasujcie im koszul!"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mąż zmusił żonę do obcięcia głowy koledze! Powodem kilka SMS-ów

Sonda
Czy znasz kogoś, kto zaginął za granicą?

Dziecko przetrwało bez jedzenia osiem dni. Utknęło w studzience

Przerażony chłopiec był wychłodzony, miał objawy hipotermii, ale poza tym nic mu się nie stało. Trzeba było go uspokoić i jakoś wydobyć z wąskiego kanału ściekowego - zbyt wąskiego, by mogła się tam dostać osoba dorosła. Joe trafił do szpitala i dochodzi do siebie. Potem zostanie przesłuchany przez policję. Nadal nie wiadomo, jak dziecko znalazło się pod ciężką pokrywą - czy weszło tam samo, czy może ktoś mu w tym pomógł. Zdumiewające jest też to, że 8-latek przetrwał w wilgotnych ciemnościach osiem dni bez jedzenia, mając tylko wodę z kanalizacji. To wszystko ma wyjaśnić śledztwo.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Brytyjska księżniczka jest spłukana?! "Karta odrzucona trzy razy"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Piosenkarka gorąco wspierała Putina. Runęła na ziemię na scenie! WIDEO

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Jedynie połowa z was zdoła zdobyć 5/10!

Pytanie 1 z 10
Który wodospad w Polsce jest największy?
Zaginięcie 2,5-letniego Huberta spod Koszalina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE