Wrocław

Za nami kolejny szalony weekend pełen zabawy i adrenaliny. Tym razem ekipa ESC przeniosła się w czasie do epoki dinozaurów, ale nie zabrakło również naszych ulubionych miejsc! Sprawdźcie!
Jeszcze nie ochłonęliśmy po poprzednim szalonym tygodniu, a już szykujemy się na kolejny! Sprawdźcie, gdzie w najbliższych dniach można będzie spotkać ekipę ESKA Summer City.
Choć pogoda nie rozpieszczała nas w ten weekend, ekipa ESKA Summer City odwiedziła miejsca, w których można przeżyć świetną przygodę. Sprawdźcie, w których miejscach można poczuć adrenalinę!
W tym tygodniu na pewno nie zabraknie dobrej zabawy i adrenaliny. Patrol ESKA Summer City odwiedzi ciekawe miejsca i spotka się ze słuchaczami! Sprawdźcie, gdzie można nas spotkać w tym tygodniu!
Patrol ESKA Summer City korzysta z pięknej pogody i odwiedza miejsca, w których wypoczywają słuchacze Radia ESKA. Sprawdźcie, gdzie byliśmy w ostatnich dniach.
Co to był za weekend! Ekipa ESKA Summer City odwiedziła Aquapark, Zajezdnię, Wakepark, Pergolę i Czarną Górę. Zabraliśmy też wrocławian na szaloną przejażdżkę BUS PARTY! Zobaczcie, co się działo!
Gotowi na przejażdżkę eskowym autobusem rodem z Londynu? To będzie szalona jazda ulicami Wrocławia! Sprawdźcie, gdzie zatrzyma się nasz imprezowy pojazd!
Wyciskanie, podciąganie, wspinanie - patrol ESKA Summer City podejmie każde wyzwanie! Swoje możliwości sprawdzaliśmy przez cały weekend na LOGinLAB w Krotoszynie.