Leżała w trawie, jej odkryte części ciała były sine! Młoda kobieta z gminy Sława o krok od śmierci

2021-11-24 15:43
Leżała w trawie, jej odkryte części ciała były sine! Młoda kobieta z gminy Sława o krok od śmierci
Autor: Lubuska Policja Młoda mieszkanka gminy Sława pod Wschową próbowała popełnić samobójstwo, ale życie uratowali jej policjanci

Młoda mieszkanka gminy Sława pod Wschową była bliska śmierci. Kobieta wyszła z domu we wtorek wieczorem, a chwilę później do dyżurnego z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie wpłynęło zgłoszenia, że chce ona targnąć się na swoje życie. Mundurowi wszczęli akcję poszukiwawczą, która doprowadziła ich do desperatki; leżała w trawie i traciła przytomność.

Leżała w trawie, jej odkryte części ciała były sine! Młoda kobieta z gminy Sława o krok od śmierci

Młoda mieszkanka gminy Sława pod Wschową próbowała popełnić samobójstwo i była tego bardzo bliska. Kobieta wyszła z domu we wtorek 23 listopada wieczorem, udając się w kierunku pustostanów. Zaraz po tym jak opuściła budynek, dyżurny Komendy Powiatowej Policji we Wschowie otrzymał informację, że uciekła z zamiarem targnięcia się na swoje życie. Mundurowi wszczęli akcję poszukiwawczą, którą była prowadzona już po zmroku i niskiej temperaturze, więc funkcjonariusze ogłosili najwyższy stan gotowości - to oznaczało, że w działaniach brali udział wszyscy policjanci. Po niespełna godzinie udało się odnaleźć ślady kobiety, które prowadziły do jednego z drzew. Młoda kobieta leżała pod nim w trawie i traciła już przytomność, a jej stan pogarszał się z minuty na minutę. Mieszkanka gminy Sława powoli opadała z sił, a jej odkryte części ciała były już sine. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili, a mundurowi zajęli się kobietą do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

- Po niedługim czasie trafiła ona pod opiekę lekarzy i jej życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo - informuje o znalezionej kobiecie policja we Wschowie.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Czytaj też: Wjechał w ludzi na ekspresówce. Śmiertelny wypadek na S3

Czytaj też: Chciał przeskoczyć między balkonami na 4. piętrze. Tragiczna śmierć 37-latka!

Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?
Samobójczy skok z 5 piętra
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE