Zielona Góra: Tragedia na torach! Pociąg śmiertelnie potrącił 14-latkę

2021-01-14 21:11 sch
Tory kolejowe
Autor: Pixabay Tragedia na torach w Zielonej Górze. Pociąg śmiertelnie potrącił 14-latkę.

Tragedia w Zielonej Górze. Pociąg osobowy śmiertelnie potrącił 14-letnią dziewczynę. Nastolatki nie udało się uratować pomimo reanimacji. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tragicznego zdarzenia. Prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek.

Śmierć w Zielonej Górze Przylepie. Pociąg osobowy śmiertelnie potrącił 14-letnią dziewczynę. Jak informuje RMF FM, zgłoszenie o potrąceniu wpłynęło do służb przed godz. 18:00. Nastolatkę potrącił pociąg PKP Intercity relacji Świnoujście - Kraków. Pomimo reanimacji, 14-latki nie udało się uratować.

Pociąg potrącił 14-latkę. Wstrzymano ruch pociągów

Jak doszło do tragedii? Prawdopodobnie nastolatka znalazła się na torach w miejscu, gdzie nie ma wyznaczonego przejścia. Tak wynika ze wstępnych ustaleń policji, która pracuje na miejscu tragedii pod nadzorem prokuratura. Prowadzone są czynności, mające wyjaśnić przyczyny i okoliczności śmierci 14-latki. Wiadomo już, że maszynista był trzeźwy.

Jak informuje Mirosław Siemieniec, rzecznik PKP Polskich Linii Kolejowych, po wypadku wstrzymano ruch pociągów między Czerwieńskiem a Zieloną Górą.

CZYTAJ TEŻ: Kula dyskotekowa ZABIŁA seniorkę! Tragedia na weselu pod Zieloną Górą

Miejsce zabójstwa 13-letniej Patrycji z Bytomia