ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Patrycja z Rolnika zakochana! Kim jest jej wybranek?

Patrycja z Rolnika zakochana! Kim jest jej wybranek?

12.07.2017, godz. 09:32
Patrycja Dziubich Rolnik szuka żony 3
foto: Facebook

Pamiętacie Patrycję, kandydatkę Łukasza z Rolnik szuka żony 3? Dziewczyna jest szczęśliwie zakochana i... spodziewa się dziecka! Kim jest jej wybranek? Jak się poznali?

Patrycja Dziubich z Rolnik szuka żony 3 to kandydatka Łukasza, którą ten odrzucił w finale. Żałował, że nie wybrał innej dziewczyny i wcale nie starał się o farmaceutkę. Patrycji było wstyd i bardzo przykro, o czym mu powiedziała, ale nie udało się uratować związku. Zdaniem rolnika w ogóle do siebie nie pasowali... A Patrycja tak się starała! Po emisji pechowego odcinka do Patrycji na Facebooku odezwało się mnóstwo panów chętnych do pocieszania i kolejnych randek. Dziewczyna, mimo zniechęcenia, zwróciła uwagę na list od kolegi po fachu, farmaceuty ze Szczecina, Krzysztofa. Jak informuje Rewa, umówili się na randkę, spotkali, zakochali, a teraz spodziewają się dziecka! Krzysztof jest wysoki, wysportowany, tak jak Patrycja uwielbia podróże. Szybko znaleźli wspólny język i wygląda na to, że są parą idealną.

Tymczasem rolnik Łukasz Siebers nadal szuka ukochanej. Czy wkrótce los się do niego uśmiechnie? Po udziale w Rolnik szuka żony 3 z pewnością nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci pięknej.

Zobacz: Magda Gessler będzie ekspertem od seksu. Pomoże Nataszy Urbańskiej

Źródło: Kamil Kacperczyk
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: