Pędził hulajnogą elektryczną, pod jego koła wpadł piesek. Maluch nie żyje, mężczyzną zajęła się policja

i

Autor: KMP Bydgoszcz

Straszne!

Pędził hulajnogą elektryczną, pod jego koła wpadł piesek. Maluch nie żyje, mężczyzną zajęła się policja

2023-07-26 12:20

Bardzo przykre wydarzenie w Bydgoszczy. Jak wyjaśnia policja, 22 lipca na chodniku przy ulicy Królowej Jadwigi 15 doszło do potrącenia psa przez hulajnogę elektryczną. Piesek o imieniu Fabio został uderzony z taką siłą, że odleciał pod ścianę budynku. Miał złamany kręgosłup i zginął na miejscu. Sprawca dramatu założył kaptur na głowę i uciekł. Jego poszukiwania rozpoczęli mundurowi, którzy w mediach opublikowali jego wizerunek. W środę, 26 lipca nastąpił przełom w sprawie!

Do zdarzenia doszło 22 lipca 2023 roku około godz. 12:15 na chodniku przy ulicy Królowej Jadwigi 15. To wtedy podczas wymijania na chodniku wydarzyła się tragedia. Według relacji świadka, młody mężczyzna jechał z dużą prędkością na hulajnodze elektrycznej i potrącił małego psa rasy york. Potem założył kaptur i odjechał z miejsca zdarzenia.

Zobacz: Jechała na grób męża, zmiótł ją 15-latek na hulajnodze. Córka próbowała ratować 85-latkę [Zdjęcia]

Piesek o imieniu Fabio został uderzony z taką siłą, że odleciał pod ścianę budynku. Miał złamany kręgosłup i zginął na miejscu - przekazuje "Metropolia Bydgoska"

- Do sprawy potrącenia psa został zabezpieczony monitoring, który zarejestrował wizerunek użytkownika hulajnogi. Prosimy czytelników o pomoc w namierzeniu sprawcy - mówiła we wtorek, 25 lipca rzecznik KMP w Bydgoszczy, kom. Lidia Kowalska. Na odzew nie było trzeba długo czekać. - Mężczyzna sam zgłosił się do komisariatu - dodaje Kowalska.

Sonda
Czy rowery i hulajnogi elektryczne stanowią zagrożenie dla pieszych?
Śmiertelnie potrącił psa w Bydgoszczy. Rozpoznajesz go?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany