Elbląg. Straszliwa tragedia w trakcie zabawy! Zmarła 15-latka, która podczas kuligu uderzyła w drzewo

i

Autor: Policja Elbląg. Straszliwa tragedia w trakcie zabawy! Zmarła 15-latka, która podczas kuligu uderzyła w drzewo

Śmierć 15-latki na kuligu pod Elblągiem. Znamy WYNIKI SEKCJI ZWŁOK

2021-01-27 11:05

Są wstępne wyniki sekcji zwłok 15-latki, która zmarła po wypadku na się kuligu w Adamowie pod Elblągiem. - Sekcja wykazała bardzo rozległy uraz głowy - informuje prokuratura rejonowa w Elblągu. Kuligiem kierował 40-letni ojciec dziewczyny, który może odpowiedzieć za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

We wtorek (26 stycznia) odbyła się sekcja zwłok 15-letniej Karoliny. Dziewczyna zmarła w szpitalu w wyniku obrażeń, odniesionych po wypadku podczas kuligu, który miał miejsce kilka dni temu w Adamowie pod Elblągiem (woj. warmińsko-mazurskie). Kuligiem kierował 40-letni ojciec dziewczyny. Jechał autem karki Renault Trafic, ciągnąć za sobą 6 osób siedzących na trzech workach. Jego 15-letnia córka Karolina uderzyła głową w drzewo. Ranna została też rok młodsza Julia. Dziewczyna złamała rękę.

CZYTAJ WIĘCEJ: Tragedia na kuligu pod Elblągiem. DRAMAT ojca 15-letniej Karoliny. Płakał przez całą mszę

Tragedia na kuligu pod Elblągiem. DRAMAT ojca 15-letniej Karoliny. Płakał przez całą mszę

Kulig w Adamowie. Wyniki sekcji zwłok 15-letniej Karoliny. Co z nich wynika?

Co wykazała sekcja zwłok? – Protokół sekcji zostanie sporządzony w późniejszym terminie, ale wstępnie mogę powiedzieć, że sekcja wykazała bardzo rozległy uraz głowy – powiedziała dla portel.pl Grażyna Jewusiak, prokurator rejonowy w Elblągu.

Jewusiak dodała, że w tej chwili nikomu nie przedstawiono jeszcze zarzutów, jednak 40-letni ojciec zmarłej nastolatki będzie jeszcze składał wyjaśnienia. – Czekamy też na posekcyjną opinię biegłego i opinię biegłego z zakresu ruchu drogowego, który zostanie powołany. Gdy skompletujemy materiał w śledztwie, nie jest wykluczone, że zarzuty mogą mu zostać przedstawione – mówi prokurator.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kanalia okradła CIĘŻKO CHORĄ Lenkę! Dziewczynka potrzebuje najdroższego leku świata [ZDJĘCIA]