Lubuskie. Młoda kobieta wjechała bmw w drzewo. Auto owinęło się wokół pnia! Tragedia

2021-09-16 15:20
Wysoka pod Gorzowem. Młoda kobieta zginęła w wypadku
Autor: pixabay.com Wypadek w Wysokiej pod Gorzowem. Nie żyje 26-latka - zdjęcie poglądowe

Tragedia w miejscowości Wysoka pod Gorzowem Wielkopolskim. Młoda, 26-letnia kobieta jadąc samochodem marki bmw wypadła z drogi i uderzyła prosto w drzewo. Wedle lokalnych źródeł pojazd wręcz owinął się wokół pnia! Niestety, zdarzenie było śmiertelne w skutkach. Kierująca nie przeżyła. Na miejscu pracuje policja i prokurator.

Tragiczny wypadek we wsi Wysoka pod Gorzowem Wielkopolskim. Nie żyje 26-letnia kobieta. To właśnie ona w  czwartek 16 września jechała pojazdem marki bmw, który wypadł z drogi i uderzył w drzewo znajdujące się nieopodal trasy. Niestety, nie udało się jej uratować. Zginęła na miejscu. Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny wypadku. Wiemy na pewno, że samochód był kompletnie zniszczony. Lokalne media donoszą, że bmw praktycznie owinęło się wokół drzewa. Młoda kierująca była wyciągana z pomocą narzędzi hydraulicznych. Na miejscu prócz policjantów pracowali strażacy, lądował tam również śmigłowiec LPR. Droga nr 130 między Baczyną a Wysoką jest zablokowana do czasu wykonywania czynności w tym miejscu. Służby pracują pod nadzorem prokuratora. 

Olsztyn. Wypadek na ul. Leonharda. Potrącił pieszego na pasach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE