Tragiczna śmierć na wakacjach. Nie żyje 23-latek, Konrad Klisowski

2021-08-03 19:10

Konrad Klisowski miał zaledwie 23-lata. Był pracownikiem Teatru im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie mężczyzna zajmował się m.in. fotografią. Konrad Klisowski prawdopodobnie spadł z klifu podczas wędrówki podczas urlopu na Sycylii.

O śmierci Konrada Klisowskiego poinformował Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie pracował 23-latek. Mężczyzna wyjechał na wakacje na Sycylię. Tam rozegrał się dramat. 23-latek najprawdopodobniej spadł z klifu podczas pieszej wędrówki - donosi gorzowianin.com. Według informacji przekazanych przez portal, do zdarzenia doszło doszło 30 lipca w Capo Gallo. Młody mężczyzna miał na sobie plecak i strój sportowy. Sekcja zwłok, którą zarządzono rzuci światło, na to co się stało. W gorzowskim teatrze 23-latek zajmował się m.in. fotografią. "Nie żyje nasz kolega Konrad Klisowski. Miał zaledwie 23 lata. Był młodym, zdolnym, pełnym marzeń i planów człowiekiem. Kochał ludzi i świat. Wyjechał na wakacje zaledwie na tydzień…. I już nie wrócił…I choć w teatrze pracował zaledwie kilka miesięcy wniósł w nasze życie wiele młodzieńczego zapału, kreatywności i dobrej energii… Dziękujemy Konradzie za Twoją obecność… - poinformował Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim w mediach społecznościowych.

Zobacz też: Drezdenko: śmiertelny wypadek na ul. Lema. 16-letni motocyklista miał przed sobą całe życie... Kierowca busa, zamiast pomóc, uciekł!

Policjanci szukają osób, mogących mieć związek z pobiciem mężczyzny w centrum Wrocławia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE