Skarżysko-Kamienna. Pociąg staranował volkswagena! 55-latek w szpitalu

2021-05-04 18:52
Skarżysko-Kamienna. Pociąg staranował volkswagena! 55-latek w szpitalu
Autor: makamuki0/cc0/Pixabay.com Pociąg towarowy zderzył się z osobowym volkswagenem na ul. Jodłowej w Skarżysku-Kamiennej w województwie świętokrzyskim. W wyniku wypadku, do którego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, kierowca volkswagena został zabrany do szpitala w Skarżysku-Kamiennej

Pociąg towarowy zderzył się z osobowym volkswagenem na ul. Jodłowej w Skarżysku-Kamiennej w województwie świętokrzyskim. Kierujący osobówką 55-latek wjechał prosto pod skład i nie miał już szansy, by uniknąć staranowania. W wyniku wypadku, do którego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, kierowca volkswagena został zabrany do szpitala w Skarżysku-Kamiennej.

Skarżysko-Kamienna. Pociąg staranował volkswagena! 55-latek w szpitalu

Jak informuje PAP, pociąg towarowy zderzył się z osobowym volkswagenem na ul. Jodłowej w Skarżysku-Kamiennej w województwie świętokrzyskim. Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, a kierujący autem 55-latek wjechał tuż pod rozpędzony skład.

- 55-letni kierowca volkswagena, jadący od strony ul. Grota-Roweckiego, z niewyjaśnionych przyczyn, w miejscu gdzie widoczność jest bardzo dobra, zignorował znak "stop" i wjechał na przejazd wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy relacji Skarżysko-Koluszki - mówi PAP asp. Jarosław Gwóźdź z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Czytaj też: Starachowice. Ojciec ruszył z nożem na swojego syna! 25-latek w stanie ciężkim

Mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej, którego volkswagen zderzył się z pociągiem, trafił do szpitala, ale nie odniósł poważniejszych obrażeń. Mężczyzna ma przejść rutynowe badania.

Czytaj też: Kielce: Dostali zgłoszenie o dryfującym ciele z reklamówką na głowie. Dramatyczne odkrycie w zalewie!

Zaginieni z województwa świętokrzyskiego

Krowa uratowana przez strażaków