Kierowca bmw urządził sobie w mieście tor wyścigowy. Zawrotka na ręcznym będzie go sporo kosztować

i

Autor: Małopolska Policja 24-latek został ukarany mandatem karnym w kwocie 5 tys. złotych, a na jego konto trafiło 10 pkt karnych.

Wideo

Kierowca bmw urządził sobie w mieście tor wyścigowy. "Zawrotka na ręcznym" będzie go sporo kosztować

2023-08-03 19:44

Młody kierowca bmw na ulicach Wieliczki urządził sobie tor wyścigowy. Driftując w środku nocy zakłócał on ciszę nocną oraz stwarzał niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu drogowego, za co został ukarany wysokim mandatem. Jego popisy zostały nagrane przez świadka, a filmik trafił do sieci. Widzimy na nim, jak 24-latek przejeżdżając przez rondo wykonuje "zawrotkę na ręcznym".

Wieliczka. W środku nocy driftował na rondzie. Wykonał "zawrotkę na ręcznym"

Nic go nie obchodziło, że swoimi popisami nie tylko stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, ale też zakłóca ciszę nocną mieszkańcom Wieliczki. 24-letni kierowca bmw, który na rondzie Armii Krajowej wykonał "zawrotkę na ręcznym" został ukarany przez policjęStało się to możliwe dzięki nagraniu wideo, wykonanemu przez świadka zdarzenia. Umieścił on w Internecie materiał dokumentujący niebezpieczną jazdę miłośnika driftu, który pomylił drogę publiczną z torem wyścigowym.

Kierowca bmw słono zapłaci za swój wybryk

Wieliccy funkcjonariusze ustalili kierującego bmw i rozliczyli go z nieodpowiedzialnego zachowania na drodze. 24-letni mieszkaniec gminy Wieliczka, w związku popełnionymi wykroczeniami: spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym oraz zakłócenia ciszy nocnej został ukarany mandatem karnym w kwocie 5 tys. złotych, a na jego konto trafiło 10 pkt karnych.

Drifty na wielickich ulicach
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany