Kraków. Świąteczny kiermasz ciast u dominikanów. Impreza ma szczytny cel

i

Autor: congerdesign/cc0/pixabay Kiermasz ciast "Ciacho za ciacho" w krakowskim klasztorze dominikanów odbędzie się w niedzielę, 11 grudnia.

Ciacho za ciacho

Kraków. Świąteczny kiermasz ciast u dominikanów. Impreza ma szczytny cel

2022-12-08 10:51

W niedzielę, 11 grudnia w krakowskim klasztorze dominikanów odbędzie się akcja charytatywna "Ciacho za ciacho", czyli świąteczny kiermasz ciast. W programie wydarzenia znajdziemy między innymi warsztaty baristyczne, pokazy fizyczne dla dzieci, spektakl teatralny, licytacje, kiermasz książek i koncert gry na harfie. Środki zebrane w trakcie wydarzenia trafią do Krakowskiego Hospicjum im. ks. Józefa Tischnera.

Kraków. "Ciacho za ciacho" świąteczny kiermasz ciast u dominikanów

W niedzielę, 11 grudnia na krużgankach klasztoru dominikanów przy ul. Stolarskiej w Krakowie odbędzie świąteczny kiermasz ciast "Ciacho za ciacho". W programie wydarzenia znajdziemy między innymi warsztaty baristyczne, kiermasz książek, pokazy fizyczne dla dzieci, licytacje, koncert scholi, koncert gry na harfie i spektakl teatralny. Kiermasz rozpocznie się o godz. 8.00 i potrwa do godz. 22.00. Organizatorem jest Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie "Beczka". Kiermasz tradycyjnie odbywa się dwa razy w roku: przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocą. Najbliższy jest organizowany pod hasłem: "Wiele dla Niewielkich".

Szczytny cel kiermaszu. Gdzie trafią zebrane środki?

Spotkanie u dominikanów to okazja do wejścia w bożonarodzeniowy klimat, ale też wsparcia szczytnego celu. Środki zebrane w trakcie kiermaszu trafią do Krakowskiego Hospicjum im. ks. Józefa Tischnera. Placówka zajmuje się domową opieką nad najmłodszymi pacjentami, cierpiącymi na nieuleczane choroby. Osoby, które w niedzielę nie będą mogły zjawić się w krakowskim klasztorze dominikanów, mogą wesprzeć hospicjum poprzez wpłatę na konto placówki.

Zatrzymanie sprawcy śmiertelnego wypadku na Kapelance
Sonda
Wielkanoc czy Boże Narodzenie? Które święta lubisz bardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany