Matura 2021: Biologia. Arkusze CKE z biologii znajdziesz tutaj [Matura 12.05.2021]

i

Autor: arc. Matura 2022: Arkusze CKE i odpowiedzi

Matura 2022: Biologia. Arkusze CKE z biologii i odpowiedzi do zadań. Sprawdź, jak Ci poszła matura z biologii 12.05.2022

2022-05-12 14:00

Matura 2022 biologia. Wszystko, co ważne w temacie biologii na poziomie rozszerzonym, czyli arkusz CKE i sugerowane odpowiedzi znajdziesz w tym artykule. W czwartek (12.05.2022) zdający mierzyli się z maturą 2022 z biologii na poziomie rozszerzonym. W tym artykule znajdziecie arkusze CKE, pytania i sugerowane odpowiedzi z biologii. Na se.pl przeanalizujemy dla was najważniejsze zagadnienia związane z egzaminem maturalnym z biologii. Zerknijcie na poniższy materiał.

Matura 2022 biologia na poziomie rozszerzonym

Matura 2022 w toku. W czwartek (12 maja) zdający mierzą się z biologią na poziomie rozszerzonym. Co było na maturze? Czy zadania w arkuszu CKE z rozszerzonej biologii były łatwe? A może w tym roku poziom nieprzyjemnie zaskoczył zdających? Na bieżąco śledzimy zmagania maturzystów w naszej relacji na żywo: Matura 2022: biologia rozszerzona 12.05.2022. Są już pierwsze odpowiedzi z biologii na poziomie rozszerzonym! [ARKUSZE CKE, RELACJA NA ŻYWO]. Poza kończeniu egzaminu, gdy CKE udostępni arkusze, opublikujemy je w naszym materiale razem z sugerowanymi odpowiedziami do zadań. W oczekiwaniu na oficjalny klucz CKE można sprawdzać odpowiedzi z biologii, którymi maturzyści dzielą się między sobą. Szczegóły w materiale: Matura 2022: biologia. Pierwsze odpowiedzi już są! Ile procent w zadaniu o krzyżówce genetycznej? Sprawdź odpowiedzi maturzystów z biologii rozszerzonej

Matura 2022 biologia: arkusze CKE, odpowiedzi

Gdy tylko CKE udostępni arkusze z matury 2022 z biologii na poziomie rozszerzonym, opublikujemy je w galerii w tym artykule. Znajdziecie tam również sugerowane odpowiedzi do zadań z arkusza - jednak do publikacji klucza odpowiedzi CKE nie ma pewności, że są one poprawne. W oczekiwaniu na arkusze i odpowiedzi z biologii, przypominamy zeszłoroczną maturę.

Matura 2022: arkusze, odpowiedzi, wyniki

Maturę 2022 szczegółowo opisujemy na se.pl. Codziennie publikujemy dla was ekskluzywne materiały, komentarze, raporty, arkusze i odpowiedzi. Zachęcamy do śledzenia naszych lokalnych serwisów, z których dowiecie się, jak poszło maturzystom z waszego regionu.

Przed zdającymi maturę 2022 co najmniej kilkadziesiąt dni stresu. Centralna Komisja Egzaminacyjna informuje, że wyniki pojawią się 5 lipca. Uczniom życzymy połamania piór i satysfakcjonujących rezultatów.

Matura z języka polskiego. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?