Mateusz nie żyje. Trwa zbiórka dla jego bliskich

i

Autor: zrzutka.pl Młody mężczyzn został pobity na Krupówkach. Zmarł w wyniku obrażeń

Szukają świadków

Śmiertelne pobicie w Zakopanem. Mateusz zginął na wieczorze kawalerskim. Ważny komunikat policji

2023-05-12 11:10

Zakopiańska policja szuka świadków pobicia 24-letniego Mateusza, do którego doszło jesienią 2021 roku na Krupówkach. Zadany przez bandytę cios był tak silny, że zwalił pokrzywdzonego z nóg, a Mateusz uderzył głową o krawężnik. Zmarł kilka dni później w szpitalu. Mężczyzna razem z kolegami świętował pod Tatrami wieczór kawalerski. Pozostawił żonę w ciąży i malutką córeczkę.

Śmiertelne pobicie na Krupówkach. Mateusz zginął podczas wieczoru kawalerskiego

Sprawca tragedii, do której doszło jesienią 2021 roku na Krupówkach w Zakopanem wciąż pozostaje bezkarnyW wyniku bandyckiej napaści zginął wówczas 24-letni Mateusz z powiatu bocheńskiego, który ze znajomymi świętował wieczór kawalerski. Młody mężczyzna silnym ciosem został powalony na ziemię, a upadł tak nieszczęśliwie, że uderzył głową w krawężnik. Zmarł kilka dni później w szpitalu. Pozostawił żonę w ciąży oraz trzyletnią córeczkę. W tej sprawie zakopiańska policja wydała ważny komunikat.

Komunikat policji w Zakopanem

- Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poszukuje świadków zdarzenia, w następstwie którego śmierć poniósł 24-letni mężczyzna z powiatu bocheńskiego. Do zdarzenia doszło w nocy 12 września 2021 roku w centrum Zakopanego u zbiegu ulic Kościuszki i Krupówki. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 24-latek w wyniku uderzenia pięścią w głowę przez nieustaloną osobę upadł na podłoże i w wyniku doznanych w skutek upadku obrażeń zmarł po kilku dniach. W związku z powyższym poszukiwane są osoby, które widziały przedmiotowe zajście, a w szczególności moment zadania uderzenia pokrzywdzonemu. Osoby posiadające wiedzę w tym zakresie proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem, ul. Jagiellońska 32 lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 47 83 47 400 powołując się na numer sprawy ZAD.1524/22.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Nowe kąpielisko na Zakrzówku w Krakowie
Listen on Spreaker.