Euro 2020. Strefa kibica w Olsztynie. Gdzie można oglądać mecze?

Strefa Kibica na Euro 2021 w Olsztynie i okolicy. Gdzie oglądać mecze?
Autor: Urząd Miejski w Biskupcu Tak, jeszcze pzred pandemią, wyglądały mecze w strefie kibica w Biskupcu

Już w piątek, 11 czerwca, początek Euro 2020. Kibice już nie mogą doczekać się piłkarskich emocji. Wielu z nich zasiądzie przed telewizorami, aby dopingować ulubione drużyny. Niektórzy wybiorą oglądanie meczów w pubach i barach, co jest już możliwe po złagodzeniu obostrzeń pandemicznych. Gdzie można oglądać mecze Euro 2020 w Olsztynie? Czy w stolicy Warmii i Mazur jest strefa kibica? Szczegóły w artykule.

Euro 2020 rozpoczyna się już w piątek, 11 czerwca. Kibice z całego świata czekają na rozpoczęcie najważniejszego turnieju piłkarskiego w Europie. Nie inaczej jest w Olsztynie.

Pandemiczna rzeczywistość mocno zmieniła kalendarz wielu wydarzeń masowych. Zawieszane imprezy, przesuwane festiwale, konieczność ograniczania lub rezygnacji z rozgrywek sportowych - to była rzeczywistość ostatnich kilkunastu miesięcy.

Obostrzenia dotknęły także mistrzostw Europy w piłce nożnej. Turniej miał odbyć się rok temu. Ostatecznie piłkarze staną do rywalizacji w dniach 11 czerwca - 11 lipca. Na stadiony będą mogli wejść kibice, jednak zdecydowana większość fanów obejrzy Euro 2020 przed telewizorem.

Gdzie będzie można zobaczyć mecze w Olsztynie? W mieście powstanie jedna strefa kibica. Będzie zorganizowana przez Champion Pub na Starym Mieście, przy ul. Podwale 14. Należy jednak pamiętać, że inne lokale na starówce oraz w innych częściach Olsztyna, także będą pokazywać mecze Euro 2020.

PRZECZYTAJ TAKŻE: W Olsztynie ruszył mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE