Vito Bambino

i

Autor: Materiały prasowe Vito Bambino jedną z gwiazd Kortowiady 2022 w Olsztynie.

Kortowiada 2022. Vito Bambino wśród gwiazd juwenaliów UWM

2022-02-01 13:43

Vito Bambino dołącza do gwiazd Kortowiady 2022, która odbędzie się w czerwcu w Olsztynie. Koncert gwiazdora odbędzie się na kortowskiej plaży 4 czerwca. Już wcześniej organizatorzy juwenaliów UWM zapowiedzieli udział Kaśki Sochackiej, Baranovskiego oraz Happysad.

Znacie utwór "I Ciebie też, bardzo" lub "Ale jazz!"? Jeśli tak, to głos Vito Bambino, kolejnej gwiazdy Kortowiady 2022 w Olsztynie, jest Wam doskonale znany. Okazja, aby posłuchać artysty, który naprawdę nazywa się Mateusz Dopieralski, nadarzy się 4 czerwca. To właśnie wtedy Vito Bambino zagra podczas Kortowiady, będąc jedną z 15. gwiazd wydarzenia planowanego na początek czerwca. Zanim Vito Bambino zaczął śpiewać solo, związał się muzycznie jest Bitamina, zespół, z którym nagrał dotąd pięć albumów.

Vito Bambino jest czwartą z ujawnionych gwiazd 61. edycji Kortowiady. Dołączył on tym samym do Kaśki Sochackiej, Baranovskiego i Happysad. Olsztyńskie juwenalia rozpoczną się w tym roku 1 czerwca i potrwają cztery dni. Na scenie główniej zaprezentuje się 15 artystów.

Organizatorami Kortowiady są Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (reprezentowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studentów) oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM. Sprzedaż biletów na 61. edycję Kortowiady rozpocznie się 22 lutego. Karnety dla studentów UWM będą dostępne w niższych cenach.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Olsztyn. Po alkoholu odbiła im palma. Policjanci szukali ich kilka tygodni

Sonda
Czy wybierasz się na Kortowiadę 2022?
Kortowiada 2021. Enej na scenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE