22-latka kilka razy dźgnęła nożem chłopaka! On wyskoczył przez okno. Sceny grozy w Olsztynie

2021-09-27 14:36
Olsztyn. Kilka razy dźgnęła go nożem! Zakrwawiony 34-latek wyskoczył przez okno
Autor: sick-street-photography/cc0/Pixabay.com Policja z Olsztyna zatrzymała 22-latkę, który kilka razy dźgnęła nożem swojego chłopaka. Zakrwawiony mężczyzna wyskoczył przez okno z ich mieszkania (zdj. ilustracyjne)

Policja z Olsztyna zatrzymała 22-latkę, który kilka razy dźgnęła nożem swojego chłopaka. Zakrwawiony mężczyzna, ratując się przed atakiem kobiety, wyskoczył przez okno z ich mieszkania na parterze, po czym został zabrany karetką pogotowia do szpitala. Do zdarzenia doszło przy ul. Grunwaldzkiej w Olsztynie, a 22-latka może się teraz spodziewać zarzutów.

Olsztyn. Kilka razy dźgnęła go nożem! Zakrwawiony 34-latek wyskoczył przez okno

Mieszkanka Olsztyna, która kilka razy dźgnęła nożem swojego chłopaka, trafiła w ręce tamtejszej policji. W niedzielę po godz. 16 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o znalezieniu zakrwawionego mężczyzny w pobliżu ul. Grunwaldzkiej. Na miejscu pojawiła się karetka pogotowia, która zabrała go do szpitala, natomiast policjanci po rozmowie ze świadkami zdarzenia ustalili, że 34-latek miał wyskoczyć z okna znajdującego się na parterze jednego z sąsiednich budynków. Pomimo pukania mundurowych nikt nie odpowiadał, więc postanowili oni wyważyć drzwi, licząc się z tym, że ktoś jeszcze może potrzebować pomocy. Na miejscu zastali jednak tylko 22-latkę, która siedziała w fotelu. Kobieta powiedziała, że pokłóciła się ze swoim chłopakiem, wskutek czego doszło do awantury. W jej trakcie mieszkanka Olsztyna sięgnęła po leżący w zlewie nóż i kilka razy dźgnęła nim poszkodowanego, który faktycznie wyskoczył przez okno, ratując się przed kolejnymi obrażeniami.

- Podejrzewana o popełnienie przestępstwa 22-letnia kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania była nietrzeźwa – w jej organizmie krążył blisko promil alkoholu. Dalsze wykonanie czynności procesowych z udziałem 22-latki będzie możliwe po jej wytrzeźwieniu. Na podstawie zebranych dowodów w sprawie oraz obrażeń, jakich doznał poszkodowany w zdarzeniu mężczyzna, ostatecznie zostanie sformułowana kwalifikacja prawna czynu - informuje policja w Olsztynie.

Czytaj też: Śmiertelny wypadek koło Barczewa. Zginęły dwie kobiety, 4-letnie dziecko jest ranne

Czytaj też: Wichury pod Olsztynem. Drzewo spadło na samochód! Kierowca nie żyje

Sonda
Czy nadużywanie alkoholu to duży problem w Polsce?
Ktoś codziennie odwiedza grób Kamila zagryzionego przez psy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE