Olsztyn: założył maseczkę i... ukradł sprzęt elektroniczny! Szuka go policja [ZDJĘCIA]

2020-08-06 13:45 SCH

Olsztyńscy policjanci poszukują sprawcę kradzieży sprzętu elektronicznego, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na zdjęciach, proszone są o kontakt z policją.

Kradzież w Olsztynie

Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy kradzieży sprzętu elektronicznego. Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów w Olsztynie. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na zdjęciach są proszone o kontakt z policją.

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sprzętu elektronicznego o wartości ponad 900 złotych. Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów na terenie Olsztyna w lipcu 2020 roku.

Policja w Olsztynie szuka złodziei

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego zdjęciach można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel.: 47 731 38 32, 47 73 138 38, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Olsztyńska policja nadal poszukuje również sprawcę kradzieży wkrętarki, do której doszło w jednym z olsztyńskich sklepów.

Seks na wieży widokowej w Świętnie.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.