Pogrzeb zamordowanego Filipa. Pożegnała go rodzina, przyjaciele i kibice. Oprawa jak ze stadionu! [ZDJĘCIA]

W środę (28 października) w Olsztynie odbył się pogrzeb zamordowanego Filipa. Tragicznie zmarłego 27-latka pożegnała rodzina, przyjaciele i kibice, którzy - tak jak Filip - kochają Stomil Olsztyn. Na cmentarzu w Dywitach było niczym na stadionie. Fani biało-niebieskich i koledzy Filipa odpalili race. Zobacz zdjęcia!

Filip zmarł 22 października w olsztyńskim szpitalu. Kilka dni wcześniej, w nocy z 17 na 18 października został zaatakowany nożem. Sprawcą prawdopodobnie był podejrzany o zbrodnię Aslani L. O tym, czy to 32-letni Gruzin zabił Filipa, zdecyduje sąd. Nic już jednak nie wróci życia 27-latkowi, który osierocił dwoje dzieci.

CZYTAJ WIĘCEJ: Atak nożownika w Olsztynie. Kim jest zabójca Filipa? Wstrząsające kulisy zbrodni!

Pogrzeb Filipa. Była rodzina, przyjaciele i race

Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się w kaplicy przy ul. Mariańskiej. Ceremonia zakończyła się na cmentarzu komunalnym w Dywitach. W ostatniej drodze Filipowi towarzyszyła rodzina, przyjaciele i kibice Stomilu Olsztyn. Wraz z nimi Filip przemierzał całą Polskę za ulubionym zespołem. W ceremonii nie zabrakło motywów typowych dla meczu piłkarskiego. Kibice odpalili race.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kibice Stomilu Olsztyn pożegnali tragicznie zmarłego Filipa. "Jeździł z nami po całej Polsce"

Aresztowanie podejrzanego o zabójstwo Filipa
Nasi Partnerzy polecają