Atak nożownika w Olsztynie. Kim jest zabójca Filipa? Wstrząsające kulisy zbrodni!

Zabił Filipa bo chciał się wyżyć
Autor: Paweł Kicowski/Super Express Olsztyńska policja zatrzymała 32-letniego mężczyznę, podejrzanego o zabicie nożem 27-letniego Filipa.

Dożywocie grozi 32-letniemu obywatelowi Gruzji, podejrzanemu o zabójstwo Filipa K. 27-latek otrzymał kilka ciosów nożem i po kilku dniach walki o życie w szpitalu, zmarł, pozostawiając dwoje dzieci. Kim jest Aslani L., który przyznał się do zarzucanego mu czynu. Dlaczego zabił Filipa?

Gruzina, podejrzanego o zabicie Filipa, policja zastała we Wrocławiu. To na Dolnym Śląsku mundurowi zatrzymali 32-letniego Aslaniego L. Kilka dni wcześniej był w Olsztynie. Nie planował zabicia 27-letniego Filipa K. Według naszych nieoficjalnych informacji, zbrodnia, która wstrząsnęła Olsztynem, była efektem napadu furii Gruzina.

CZYTAJ WIĘCEJ: Filip zginął od ciosów nożem. Piękny gest rodziny zmarłego 27-latka

Aslani L. pokłócił się z kobietą. Wściekłość wyładował na Filipie

W nocy z 17 na 18 października Aslani L. imprezował ze swoją dziewczyną. Pokłócili się. Kiedy kobieta wyszła, mężczyzna pobiegł za nią. Doszło do awantury. 32-latek wpadł w szał, ale swojej agresji nie wyładował na kobiecie, tylko na przypadkowo napotkanej osobie. Był nią Filip. Rzucił się na 27-latka z nożem. Zadał mu kilka ciosów w okolicę lewej strony pleców. Doszło do uszkodzenia płuc i ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej. Filip kilka dni walczył o życie w szpitalu, przeszedł dwie operacje. Niestety, zmarł 22 października.

Dwa dni później we Wrocławiu, policja złapała podejrzanego o zabójstwo. 32-letni Aslani L. przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa. Gruzin odmówił udzielania wyjaśnień. Grozi mu dożywocie.

Aresztowanie podejrzanego o zabójstwo Filipa

Pogrzeb Filipa. W sieci zbierają pieniądze dla jego rodziny

W środę (28 października), odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego Filipa. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 14:15 w kaplicy przy ul. Mariańskiej, ceremonia zakończy się na cmentarzu komunalnym w Dywitach. Trwa też zbiórka pieniędzy na pomoc rodzinie Filipa.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pogrzeb Filipa. Bliscy i przyjaciele pożegnają zamordowanego 27-latka. Trwa zbiórka dla jego dzieci

Olsztyn: Zabójstwo Filipa. CZYTAJ WIĘCEJ:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE