Drogowy horror w Tołkinach. Nie żyje 12-letnie dziecko. Wbiegło wprost pod ciężarówkę?!

2022-01-24 14:38
Tołkiny. Śmiertelne potrącenie 12-latka
Autor: wm.policja.gov.pl Tołkiny. Śmiertelne potrącenie 12-latka.

Tragedia w Tołkinach (woj. warmińsko-mazurskie). W poniedziałek, 24 stycznia, zginął tam 12-letni chłopiec, po tym jak wpadł pod ciężarówkę. Jak informuje kętrzyńska policja, mundurowi we współpracy z prokuratorem wyjaśniają okoliczności wypadku. Droga w tym miejscu jest zablokowana.

12-letni chłopiec zginął w poniedziałek, po tym jak wpadł pod ciężarówkę w Tołkinach w gminie Korsze. - Policja i prokurator wyjaśniają okoliczności wypadku - podała PAP w poniedziałek asp. Ewelina Piaścik z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie. Do wypadku doszło w poniedziałek(24 stycznia) na drodze wojewódzkiej 592 Kętrzyn-Bartoszyce.

Ze wstępnych informacji służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że na wysokości przystanku autobusowego chłopiec wpadł pod ciężarówkę. Najprawdopodobniej 12-latek wbiegł na jezdnię wprost pod pojazd. Zginął na miejscu. Prokurator i policja na miejscu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Droga jest zablokowana, objazd wyznaczono przez Korsze i Reszel.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Olsztyn. Tragiczny wypadek zabrał życie rodzeństwu. Nowe ustalenia w sprawie

Olsztyn. Potrącenie 10-letniej dziewczynki. Weszła na przejście na czerwonym świetle
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE