Szczepienia przeciwko COVID-19. Punkty szczepień masowych w województwie opolskim [LISTA, ADRESY]

2021-04-20 14:24 Michał Górecki
Od 10 maja szczepienia dla wszystkich
Autor: ŁUKASZ GĄGULSKI/ SUPER EXPRESS Od 10 maja szczepienia dla wszystkich

Szczepienia przeciwko COVID-19. Gdzie się szczepić w Opolu i województwie opolskim? Na Opolszczyźnie ruszył już pierwszy punkt szczepień masowych na Toropolu. W samym Opolu do Toropolu dołączy jeszcze Politechnika Opolska. Gdzie będą pozostałe punkty szczepień masowych? Sprawdź pełną listę na se.pl.

Szczepienia przeciwko COVID-19. Punkty szczepień masowych w województwie opolskim. Gdzie się szczepić? Na Opolszczyźnie na razie działa punkt szczepień na Toropolu - otwarcie miało miejsce w poniedziałek 19 kwietnia. Podczas niego, Robert Bryk (dyrektor opolskiego odziału NFZ) zdradził, do kiedy planowane jest zaszczepienie wszystkich chętnych z województwa opolskiego: Opole: Na Toropolu ruszyły szczepienia! Cała Opolszczyzna zaszczepiona za 14 tygodni?!

Kiedy otwarcie kolejnych punktów? Mają zacząć szczepić z początkiem maja. Część z tych punktów w województwie opolskim deklarują już gotowość do działania, jednak najpierw muszą uzyskać zgodę wojewody i NFZ. W samym Opolu docelowo mają być dwa takie punkty: poza Toropolem, jeszcze ten na Politechnice Opolskiej.

Sprawdź koniecznie: Opole. DWA punkty szczepień masowych. "Szczepimy tak szybko, że przyjeżdżają z Podkarpacia"

Opolskie. Gdzie się szczepić? Wszystkie punkty szczepień masowych w województwie opolskim [LISTA]

W Kluczborku utworzony punkt szczepień nie mógł rozpocząć procesu. Władze miasta poinformowały o problemach z dostawą szczepionek.

Sprawdź: Koronawirus w Polsce. Kluczbork ODWOŁUJE szczepienia! Powód? "Możemy się tylko domyślać..."

W tym artykule będzie aktualizować dostępne informacje. Jeśli pojawią się konkretne terminy otwierania kolejnych punktów, znajdziesz je w galerii.

Premier Mateusz Morawiecki zarejestrował się na szczepienie