Koronawirus Gostynin. Nie żyje dwóch pacjentów szpitala! Prawie 130 zakażeń

2020-08-05 19:00 Michał Michalak
Koronawirus Gostynin. Nie żyje dwóch pacjentów szpitala! Prawie 130 zakażeń
Autor: Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie Z powodu koronawirusa zmarło dwóch kolejnych pacjentów szpitala w Gostyninie-Zalesiu

Dwa ogniska koronawirusa w Gostyninie zbierają śmiertelne żniwo. Od 9 lipca, kiedy jedno z nich wykryto w szpitalu psychiatrycznym w Gostyninie-Zalesiu, zmarło trzech pacjentów placówki, w tym dwóch ostatniej doby. Szczęśliwie udało się ograniczyć liczbę zakażeń, która zatrzymała się na liczbie 125 - od niedzieli nie pojawiły się kolejne zakażenia.

Z powodu koronawirusa zmarło dwóch kolejnych pacjentów szpitala psychiatrycznego w Gostyninie-Zalesiu. Jak informuje tamtejszy sanepid, były to osoby z Oddziału Psychogeriatrii placówki, które po zdiagnozowaniu choroby zostały przeniesione do szpitali jednoimiennych na terenie Mazowsza. Od początku epidemii w Gostyninie i okolicach zmarło 5 osób, w tym 3 w szpitalu psychiatrycznym, gdzie 9 lipca wykryto ognisko koronawirusa. 19 lipca drugie pojawiło się w Domu Pomocy Społecznej przy ul. 3 Maja.

Do tej pory na terenie działania sanepidu w Gostyninie odnotowano 125 zakażeń koroanwirusem. Liczba ozdrowieńców wynosi 59.

Płock. Sześciu chorych policjantów! "Przychodził z gorączką i śmiał się, że koronawirusa nie ma". Przełożeni bez reakcji!

Mazowsze. Kolejne ognisko koronawirusa! Zarażeni spędzali wakacje w Trójmieście

Miał się leczyć na serce, a wyskoczył z okna szpitala! Drugi taki przypadek!

DRAMATYCZNY WYPADEK na finiszu pierwszego etapu TdP 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.