Wojewodzki Samodzielny Zespol Publicznych Zakladow Opieki Zdrowotnej w Gostyninie

i

Autor: Jakub Kamiński/Eastnews

Krwawy incydent

Koszmar w szpitalu w Gostyninie. Pacjent zaatakował nożem dwóch pielęgniarzy

2023-02-27 19:47

Do napaści doszło w poniedziałek, 27 lutego, około godz. 4 w wojewódzkim szpitalu im. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie. Agresywny pacjent, 38-letni mieszkaniec Płocka, zaatakował nożem dwóch pielęgniarzy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Szpital w Gostyninie. Pacjent zaatakował pielęgniarzy

Informacje o mrożącym krew w żyłach incydencie w szpitalu podały jako pierwsze lokalne portale. 27 lutego około godz. 4 na terenie Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie przy ul. Zalesie agresywny pacjent zaatakował nożem dwóch pielęgniarzy w wieku 51 i 52 lata.

Sprawę nożownika wyjaśnia policja

- Na miejscu ustalono, że 38-letni mieszkaniec Płocka zaatakował nożem dwóch pielęgniarzy. W wyniku tego ataku pielęgniarze ponieśli obrażenia ciała. Została im udzielona pomoc medyczna - przekazał w rozmowie z portalem gostynin24.pl mł. asp. Paweł Klimek z policji w Gostyninie.

Jak dodał, agresywny 38-latek zaatakował nożem jednego z pielęgniarzy, raniąc go w okolice tułowia. Ranny trafił do szpitala, z kolei napastnik został obezwładniony jeszcze przed przybyciem policjantów i umieszczony w oddziałowej izolatce. To właśnie w trakcie obezwładniania agresora, drugi pielęgniarz został raniony nożem w okolice barku. Na szczęście rana nie zagrażała jego życiu i jak podaje "Gazeta Wyborcza", po wizycie w szpitalu, wrócił do domu.

Sprawę szokującego zajścia w szpitalu wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora Rejonowego w Gostyninie.

Nasi Partnerzy polecają