Przyłęk. Citroen zderzył się z ciężarówką. Kobieta zginęła na miejscu

2022-01-25 11:29
Przyłęk. Citroen zderzył się z ciężarówką. Kobieta zginęła na miejscu
Autor: podkarpacka policja Przyłęk. Citroen zderzył się z ciężarówką. Kobieta zginęła na miejscu

Do śmiertelnego wypadku doszło miejscowości Przyłęk, na drodze wojewódzkiej nr 875. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, w zderzeniu ciężarowego dafa z osobowym citroenem, zginęła kierująca samochodem osobowym. Droga jest całkowicie zablokowana, policjanci kierują na objazdy. Szczegóły poniżej.

Do tragicznego w skutkach wypadków doszło dziś rano (wtorek, 25.01.2022) w miejscowości Przyłęk, na drodze wojewódzkiej nr 875 relacji Kolbuszowa - Mielec. Citroen zderzył się tam z ciężarówką. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca citroenem zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym marki DAF – informuje policja.

Zobacz też: Zlikwidowano kanał przemytu broni i narkotyków do Szwecji. Akcja CBŚP, prokuratury i służb szwedzkich

Kobieta kierująca citroenem nie żyje. Poniosła śmierć na miejscu.

- Niestety, w wyniku zderzenia kobieta zginęła na miejscu. Kierowca dafa nie odniósł obrażeń, był trzeźwy – przekazują mundurowi.

Na miejscu pracują kolbuszowscy policjanci. Droga na tym odcinku jest całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze kierują na objazdy.  

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Zobacz też: Brat zaatakował brata nożem! Awantura domowa w gminie Lubaczów

Zlikwidowano kanał przemytu broni i narkotyków do Szwecji. Akcja CBŚP
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE