opalanie

i

Autor: Shutterstock opalanie

Strefa mody

Stroje kąpielowe na lato 2023. Jakie modele warto spakować do walizki?

2023-07-16 10:29

Nie ma wakacji bez kostiumu kąpielowego. Dla wielu kobiet jego kupno do prawdziwa udręka. Kostium kąpielowy powinien spełniać wiele wytycznych. Powiedzmy sobie szczerze, nie da się w nim wiele ukryć, dlatego też idealny kostium kąpielowy powinien dobrze trzymać biust, maskować boczki i nie podkreślać mankamentów sylwetki. Stroje kąpielowe marki COS sprawdzą się zarówno podczas opalania, jak i szaleństwa w morzu czy basenie zapewniając wyjątkowy komfort i swobodę.

Każda kobieta wie, że kupno wymarzonego stroju kąpielowego to nie lada zadanie. Niewiele się w nim kryje, a jednak chcemy, by kostium kąpielowy nie podkreślał mankamentów sylwetki i trzymał w ryzach to, co trzeba. 

Marka COS zaskakuje nowościami również w letnim sezonie. Inspiracją do stworzenia tegorocznej kolekcji strojów kąpielowych wygoda i siła kobiecości. To także ukłon wobec kolorów i kolorowych printów. Kostiumy kąpielowe COS to klasyka przekładana odrobiną szaleństwa. Modele te idealnie sprawdzą się podczas wakacji. To modowy misz masz klasyki i komfortu z nowoczesnymi i odważnymi fasonami. 

Zobacz także: Letnia kosmetyczka na wyjazd. Co warto do niej spakować?

COS

i

Autor: Materiały prasowe COS
COS

i

Autor: Materiały prasowe COS
COS

i

Autor: Materiały prasowe COS
COS

i

Autor: Materiały prasowe COS
Doda szuka tancerzy. Wspomina swój casting do Virgin!